TÜVTÜRK Bartın istasyonu büyüdü

1
1649

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın belirlediği standartlarda araç muayene hizmeti veren TÜVTÜRK, araç sahiplerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Bartın Merkez Araç Muayene İstasyonu’nda yeni kanalı faaliyete açtı.

Müşteri memnuniyetinin sağlanması ve araç sahiplerinin ihtiyaçlarının karşılanması için sürekli yeni adımlar atan TÜVTÜRK, Bartın’daki araç sahiplerine daha iyi hizmet verebilmek için merkez istasyonundaki kanal sayısını ikiye çıkardı. 13 Kasım 2017 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlayan istasyonunun yanı sıra bir adet gezici araç muayene istasyonu da Amasra, Kurucaşile, Ulus ilçelerini ve Kozcağız beldesini periyodik olarak ziyaret ederek hizmet veriyor.

Yeni yatırımla birlikte sığası iki katına yükselen Bartın Merkez Araç Muayene İstasyonu’nda, araç muayenesinin yanında, egzoz gazı yayım ölçüm hizmeti de veriliyor. Araç sahipleri, Bartın Merkez Araç Muayene İstasyonu için www.tuvturk.com.tr ve TÜVTÜRK Çağrı Merkezi’nden ücretsiz randevu alarak işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz