TürkTraktör, BURTARIM 2018’e katıldı

0
934
Renault Trucks

New Holland, çiftçilerin değişen ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılamak üzere genişleyen ürün yelpazesinin en yeni ürünlerini BurTarım 2018’de ziyaretçilerle buluşturuyor.

New Holland, ekonomi sınıfının en yeni temsilcisi T450 S/B serisini Bursa Tarım Fuarı’nda çiftçilerin beğenisine sunuyor. Hem tarlaların hem de bahçelerin yeni yüzü olmak üzere New Holland’ın zengin ürün yelpazesindeki yerini alan T450 Serisi kompakt ve modern kaporta tasarımı ile dikkatleri üstüne çekiyor.

New Holland’ın fuarın en büyük tanıtım alanı da olan 2 bin 840 m²’lik standında çiftçiler, traktör modelleri ve donanımları yakından inceleme fırsatını bulurken; Bursa Fuarı’nda özel tanıtımı yapılan traktör, zirai donanım ve hizmetlerle de burada tanışıyor.

Ekonomik olduğu kadar ergonomik özellikleriyle de dikkat çeken modeller

Bursa’nın meyve, sebze ve tarla bitkileri yetiştiriciliğinde Türkiye’nin önde gelen illeri arasında yer aldığını belirterek sözlerine başlayan TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rehda Cem Akyüz “Bursa, sahip olduğu uygun iklim koşulları ve verimli topraklarıyla domatesten zeytine, şeftaliden mısıra kadar birçok ürünü yetiştirme imkanına sahip bir ilimiz. Bu bakımdan tarım ekonomisi içinde önemli bir yeri olan Bursa’da Türkiye’nin de en önemli tarım fuarlarından biri olarak düzenlenen BurTarım’a bizler de her yıl büyük bir heyecan ile hazırlanıyoruz. New Holland tarımsal mekanizasyonda çiftçilerimizin değişen ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılayacak şekilde, sürekli genişleyen ürün yelpazesini sergilemenin yanı sıra bu sefer ekonomik sınıfta olan yepyeni ürünlerini tanıtmak için BurTarım 2018’de yer alıyor. Özellikle büyüyen bahçe tarımını da göz önünde bulundurarak yeni ve yenilenen serilerle bu kategorideki gücümüzü de artırmayı sürdürüyoruz. Lider markaya ulaşmanın en kompakt hali olarak çiftçilerimizin beğenisine sunulan New Holland T450 S/B serisi, 43 HP maksimum güce sahip ekonomik motoru ve 8 ileri – 2 geri vites seçeneğiyle ekonomi sınıfında sadece bahçelerin değil; aynı zamanda tarlaların da yeni yüzü oluyor.” şeklinde konuştu.

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rehda Cem Akyüz

Çiftçilerin beklentilerini karşılayan teknolojik donanımlar göz dolduruyor

Bursa ve çevre illerin ihtiyacına uygun olarak New Holland standında toprak işlemeden hasada her türlü ihtiyaca yönelik ekipmanları sergilediklerini de belirten Rehda Cem Akyüz; “Bu yıl BurTarım 2018’e yepyeni ekipmanlar ile de katıldık. 40’a yakın farklı çeşit ekipmanın yer aldığı standımızda TürkTraktör markalı tarımsal ekipmanlarımızı çiftçilerimizin beğenisine sunuyoruz. TürkTraktör markalı Diskaro, Koşullandırıcılı Çayır Biçme Makineleri, EP Serisi Pulluklar, DSP Serisi Dal-Sap Parçalama Makinaları, DFS Serisi Gübre Serpme Makinaları, Şanzımanlı Ot Tırmıklarının yanı sıra her türlü tarımsal amaçlı taşıma için uygun yapıda ve tonajda olan treylerlerimiz ile tarım ve hayvancılıkla uğraşan müşterilerimizin her konuda tek tercihi olmaya hazırız. Çiftçilerimiz alanımıza geldiklerinde kendilerini üründen teknolojiye, hizmetten çözüme kadar; sadece kendilerinin odağa konduğu, değişen ihtiyaç ve beklentilerine mutlaka bir karşılık buldukları bir dünyada buluyorlar. Çiftçinin nabzını her daim tutuyor, ürün geliştirme planlarımızı buna göre yapıyoruz. Beklenti ve ihtiyaçları karşılamak adına geçmişte olduğu gibi, bugün ve yarın da tarımı ileriye taşıyacak en iyi teknolojik çözümleri New Holland markalı ürünlerimiz ve TürkTraktör markalı ekipmanlarımız ile çiftçilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz.” dedi. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz