Tur Assist Ailesi, Türkiye’nin geleceği için koştu

0
412

Yol yardımdan çekiciye, konut onarımdan hava ambulansına kadar farklı alanlarda toplam 6 bini aşkın hizmet birimi ile tüketicilerin yanında olan Tur Assist, asistans sektörüne yön veren çalışmalarının yanı sıra, sosyal sorumluluk projeleriyle de örnek çalışmalara imza atıyor. Tur Assist çalışanları bu kapsamda düzenlenen “40’ıncı İstanbul Maratonu”na katıldı ve maratonda “Gülmek İyileştirir Derneği”, “Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı”, “Türkiye Eğitim Vakfı”, “Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği” ve “Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı” yararına koştu.

Türkiye’nin asistans firması olarak yol yardımdan çekiciye, konut onarımdan hava ambulansına kadar farklı pek çok farklı alanlarda toplam 6 bini aşkın hizmet birimi ile tüketicilerin yanında olan Tur Assist, sosyal sorumluluk projeleriyle toplumda farkındalık yaratmaya devam ediyor. Kurumsal sosyal sorumluluk projelerini sürdürülebilir başarı hedefinde de her zaman ön planda tutan Tur Assist çalışanları, bu amaç doğrultusunda “40’ıncı İstanbul Maratonu”na katıldı.

Beş vakfın geleceği için koştular

Bu kapsamda, “Gülmek İyileştirir Derneği”, “Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı”, “Türkiye Eğitim Vakfı”, “Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği” ve “Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı” adına gerçekleştirilen koşuya Tur Assist çalışanları yoğun ilgi gösterdi ve çalışanlar, seçtikleri dernek adına maratona katıldı. Tur Assist çalışanları, geçtiğimiz senelerde de İstanbul Maratonu’na AKUT yararına katılmışlardı. 37’inci Vodafone Avrasya Maratonu’na katılan Tur Assist çalışanlarından oluşan koşu ekibi, sportif etkinlikler aracılığıyla bağış yapmak isteyen kişi ve kurumlarla ihtiyaç sahibi kişileri buluşturmak amacıyla kurulan “Adım Adım” platformuna katılmıştı. Ayrıca Tur Assist, 25 Nisan 2015 tarihinde Nepal’de meydana gelen 7,8 büyüklüğündeki depremde AKUT ekibini Nepal’e vardıktan sonra olay yerinde karşılamış, kurtarma ekibinin ve malzemelerinin güvenli bir şekilde sevk edilmesi konusunda lojistik destek sağlamıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here