TRAGGER atık toplama üstyapısı ile sürdürülebilir gelecek için çözüm sunuyor

0
372
TRAGGER_QD_CopArabasi_city_04
Yeni Nesil Elektrikli Hizmet Aracı TRAGGER atık toplama üstyapısı ile sürdürülebilir gelecek için çözüm sunuyor.

İnsan ve çevre odaklı sürdürülebilir gelecek doğrultusunda çalışmalarını sürdüren CDMMobil, yeni nesil hizmet araçları TRAGGER ürün ailesini geliştirmeye devam ediyor. Kullanıcı deneyimi esas alınarak tasarlanan ve üretilen yüzde 100 elektrikli TRAGGER ürün ailesi, fosil yakıtların giderek terk edildiği günümüzde sürdürülebilir bir gelecek için en iyi alternatif hizmet aracı olarak öne çıkıyor.

Park ve bahçeler, fabrikalar, kampüsler ve şehir hastaneleri gibi alanlarda karbon ayak izinin azaltılmasına katkıda bulunan Yeni Nesil Hizmet Aracı TRAGGER Pro Serisi, çevre dostu teknolojisi ile sürdürülebilir bir yaşam için işletmelerin Sıfır Atık hedeflerine destek oluyor. Bu araç tercih edildiğinde şasi boyuyla orantılı artarak asgari 2 metreküpten başlayan çöp taşıma hacmi sunuyor. Sadece 2.8 metrelik dönüş yarıçapı ile yüksek manevra kabiliyetine sahip araç, güçlü şasi yapısıyla 24 saatlik kullanımlara da imkan veriyor ve rakiplerinden, gün boyu çalışabilme özelliğiyle ayrışıyor. Diğer önemli özellikleri arasında yer alan ve engebeli yüzeylerde rahat hareket edebilmesini sağlayan bağımsız süspansiyon yapısı ile güçlü şasisi sayesinde sayısız çeşitlilikte çöp toplama işlemini de kolayca yerine getirebiliyor.

TRAGGER_QD_CopArabasi_city_001
Sadece 2.8 metrelik dönüş yarıçapı ile yüksek manevra kabiliyetine sahip araç, güçlü şasi yapısıyla 24 saatlik kullanımlara da imkan veriyor ve rakiplerinden, gün boyu çalışabilme özelliğiyle ayrışıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here