Michelin’den yeni kampanya

1
594

Michelin, 1 Mart- 30 Haziran 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılan Michelin yetkili bayilerinden lastik alan müşterilerine 240 TL’ye varan fırsatlar sunuyor.

Lastik sektöründe “uzun ömürlü performans” stratejisiyle ilk kilometreden son kilometreye kadar yüksek performans sunan lastikler tasarlayan Michelin, 1 Mart- 30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacak yeni servis kampanyası ile tek seferde 4 adet Michelin yaz, kış, 4×4 binek veya hafif ticari taşıt lastiği alan müşterilerine servis ve araç bakım hizmetlerinde indirim hediye ediyor.

Lastik ebadı 17” altı lastik satın alımlarında 120 TL, 17” ve üstü lastik satın alımlarında 240 TL değerinde araç ve servis bakımı sunan kampanyaya katılmak için Michelin perakende bayilerinden 4 adet Michelin yaz, kış, 4×4 binek veya hafif ticari taşıt lastiği almak yeterli olacak. Müşteriler lastik alımı sonrasında yetkili bayi tarafından verilen hediye kart ile servis kampanyasından yararlanabilecek.

Kampanyaya katılan müşteriler rot-balans ayarı, sökme-takma, montaj, ön-arka lastik değişimi, lastik oteli, nitrojen gibi lastik servis hizmetleri ile anında yağ ve filtre değişimi, fren sistemi kontrolü, bakımı, silecek değişimi, akü değişimi, ön takım onarımı, klima gazı dolumu ve ilave lastik garantisi gibi araç bakım hizmetlerinden yararlanabilecek.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here