Toyota’dan yaz fırsatları

0
270
Toyota Hilux
Toyota Hilux

Toyota, ağustos kampanyasında özel vade ve faiz avantajları sunuyor.  Bunun yanı sıra ağustos ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında Toyota belirli modellerinde ÖTV farkını da karşılıyor.

Toyota, ağustos ayı kampanyasında “2019 Türkiye’de Yılın Otomobili” seçilen Yeni Corolla’nın benzinli seçeneğini hurda indirimiyle birlikte 15 bin TL’lik fiyat avantajıyla satışa sunuyor. Ayrıca, Yaris’in benzinli seçeneği için 10 bin 700 TL’ye varan indirim avantajları ile cazip fırsatlar devam ediyor. Yaris 80 bin 450 TL’den başlayan fiyatlarla, Yaris Hybrid ise hurda teşvikli 135 bin 900 TL’den başlayan fiyatıyla dikkat çekiyor. C-HR‘ın benzinli sürümünde hurda teşviği ile 12 bin TL’ye varan, C-HR Hybrid‘de de ÖTV desteği ile 14 bin 450 TL’ye varan indirim uygulanıyor. Bunun yanı sıra Toyota, hibrit ürün gamının lüks sınıftaki temsilcisi Yeni Camry Hybrid modelinde ÖTV farkına destek veriyor ve kampanyaya indirimli fiyatlarla dahil ediyor.

Yeni-Camry-Hybrid
Yeni Camry Hybrid

Her türlü yol koşulunun üstesinden gelen efsane pick-up 2018 model 4×2 Hilux MT için 40 bin TL’ye 12 ay vadede “0” finansman avantajı ağustos ayında da devam ediyor.

Corolla-Sedan-07
Yeni Corolla Sedan

Yüzde 1.39’dan başlayan finansman oranları ve her bütçeye göre şekillendirilebilen 60 aya varan vade seçenekleri ile Toyota’nın ağustos kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bunun yanında, markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenlere “takas” imkanı da bulunuyor.

C-HR-Hybrid-07
Toyota C-HR Hybrid

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here