Continental Türkiye’nin yeni genel müdürü Jaron Wiedmaier oldu

0
1505
Continental Türkiye Genel Müdürü Jaron Wiedmaier
Renault Trucks

Continental Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleştirildi. Continental Türkiye’nin yeni Genel Müdürü Jaron Wiedmaier oldu. Wiedmaier, Türkiye’den önce Continental Rusya Genel Müdürlüğü görevini sürdürüyordu.

Continental’in Türkiye’deki faaliyetlerini sürdüren ekibin yeni genel müdürü Jaron Wiedmaier oldu. Jaron Wiedmaier 2003 yılından bu yana Rusya Continental Lastikleri Genel Müdürü olarak görev yapıyordu. Görevini Wiedmaier’e devreden Ali Okan Tamer ise Continental İngiltere ve İrlanda’nın yeni genel müdürü oldu.

Jaron Wiedmaier kimdir?

2003’den bu yana Continental Lastikleri’nin Rusya faaliyetlerini sürdüren ekibin başında yer alan Jaron Wiedmaier, master eğitimini Almanya’da bilim ve teknik eğitim veren Otto von Guericke Üniversitesi Teknik Mühendislik bölümünde tamamladı. 1990 yılında Almanya’da Continental AG’de müşteri hizmetleri bölümünün başkanı olarak göreve başlayan Jaron Wiedmaier, Continental içinde çeşitli pozisyonlarda çalıştıktan sonra 2002 yılında Satış ve Pazarlama Müdürü olarak Continental Rusya’ya atandı. 2003 yılında Rusya Continental Lastikleri Genel Müdürü olan Jaron Wiedmaier, 15 yıldır bu görevi başarıyla sürdürüyordu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz