Toyota Supra fanları Vegas’ta toplandı

0
570
Supras-in-Vegas-(4)
Toyota Supra modelleriyle gerçekleştirilen 3 günlük organizasyona Amerika’nın yanı sıra Kanada, Almanya ve Japonya’dan birçok otomobil tutkunu katılıyor.

Toyota’nın spor otomobiller arasında bir efsane haline dönüşen Supra modeli, otomobil tutkunları için de ilk neslinden bu yana özel konumunu korumaya devam ediyor.

Toyota’nın ikonik spor otomobili, tüm dünyadan otomobil meraklılarını aynı heyecan ve tutku ile bir araya getirmeyi başarıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da en etkileyici organizasyonlardan biri Las Vegas’ta SIV (Supras in Vegas) tarafından gerçekleştirildi. Organizasyon 2011’de sadece 20 araç ile başlarken her geçen sene büyüyerek kısa zamanda ortalama 200 eşsiz Supra ile yapılan büyük bir eğlenceye dönüştü.

Supras-in-Vegas-(1)
Organizasyon 2011’de sadece 20 araç ile başlarken her geçen sene büyüyerek kısa zamanda ortalama 200 eşsiz Supra ile yapılan büyük bir eğlenceye dönüştü.

Toyota Supra modelleriyle gerçekleştirilen 3 günlük organizasyona Amerika’nın yanı sıra Kanada, Almanya ve Japonya’dan birçok otomobil tutkunu katılıyor.

Bu yıl da yeni Supra’ların yanı sıra artık birer modern klasik haline gelen önceki nesil Supra modelleri de yer aldı. Yapılan organizasyonda belirlenen rotalar tamamlandıktan sonra en iyi motor, en yüksek beygir gücü, her neslin en iyi otomobilleri, en fazla kilometre yapmış Supra gibi kategorilerde ödüller verildi.

Supras-in-Vegas-(3)
Bu yıl da yeni Supra’ların yanı sıra artık birer modern klasik haline gelen önceki nesil Supra modelleri de yer aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here