Total Rubia, uzun yol sürücüleriyle buluştu

0
1375
Total_Rubia_Roadshow_1__1_
Total Rubia Roadshow etkinliği

Türkiye’de madeni yağların üretimi ve pazarlaması alanında 28 yıldır faaliyet gösteren Total, ağır dizel madeni yağ markası Total Rubia ile uzun yol sürücülerine yönelik gerçekleştirdiği “Total Rubia Roadshow” etkinliklerinde büyük ilgi gördü.

Total Türkiye ekibi, 2018 yılı boyunca 21 ilde 26 noktada düzenlenen etkinliklerde, uzun yol sürücülerine doğru yağ seçimi ve yeni nesil dizel motor teknolojisi konularında eğitimler verdi. 6 bin 150 katılımcı, çevreci yayım sistemleri ve yakıt ekonomisi kavramları hakkında bilgi edinirken Total Rubia markalı ürünleri yakından tanıma fırsatı buldu.

Total Turkey Pazarlama Ticari Direktörü Cengiz Hisarcıklılar, “Uzun yol sınıfında önceliğimiz sürücü ve aracın güvenliği. Bu vesileyle her yıl düzenlemeyi hedeflediğimiz Total Rubia Roadshow etkinlikleri ile Türkiye’nin dört yanındaki uzun yol sürücülerine ulaşıp, üstün motor koruması ve yakıt ekonomisi sağlayan Total Rubia motor yağlarımızı kullanıcılarla buluştururken bu yıl sürücülere göz taraması uygulaması da yaparak güvenle yol almalarını sağlamayı hedefledik.” dedi.

Roadshow etkinlikleri sırasında motor koruması, yakıt ekonomisi ve yol güvenliği konusunda farkındalık kazanan sürücüler, kurulan sanal gerçeklik deneyimi oyunu sayesinde hoşça vakit geçirdiler. Geleneksel hale gelen roadshow’lara katılan sürücüler, etkinliğe özel yağ değişim kampanyasından diledikleri ilde, anlaşmalı yetkili servis değişim ve bakım noktalarında kişiye özel tanımlanan SMS kodlarıyla yararlanma fırsatı buldu.

Ağır dizel sınıfının ürün ve pazarlama anlamında öncelikli sıınflardan biri olduğuna işaret eden Cengiz Hisarcıklılar, Total Rubia markasının yüksek kalite ve müşteri taleplerine kulak vererek, güven sağlayan yaklaşımıyla yakın gelecekte uzun yol sürücülerinin ilk tercihi olmasını hedeflediklerini belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here