Tofaş, Mesleki Eğitime Destek Programı yeniden Bursa’da

0
1719
Renault Trucks


Tofaş’ın “Mesleki Eğitime Destek Programı” kapsamındaki durağı yeniden Bursa oldu. Program kapsamında Tofaş Sosyal Tesisleri’nde biri kesit olmak üzere üç adet Fiat Egea araç Bursa Teknik Üniversitesi, OİB Teknik Endüstri Meslek Lisesi ve Osmangazi Hürriyet Meslek Teknik Anadolu Lisesi’ne teslim edildi. Türkiye’nin yedi bölgesinde Fiat bayileri desteği ile yürütülen program kapsamında bugüne kadar 23 üniversiteye ve altı meslek teknik anadolu lisesine araç teslimatı yapıldı.

Tofaş, Mesleki Eğitime Destek Programı’na hız kesmeden devam ediyor. Üniversite ve teknik meslek liselerinin eğitim içeriğine katkıda bulunarak gençlerin akademik ve mesleki gelişimine destek sağlamayı amaçlayan sosyal sorumluluk projesi tamamlandığında 56 adet Egea otomobil Türkiye’nin tüm bölgelerinde hizmete sunulmuş olacak.

Program kapsamında, Tofaş’ın Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen törenle Bursa’da araç desteği sağlanan eğitim kurumlarının temsilcileri bir araya geldi. Biri kesit olmak üzere özel olarak hazırlanan üç adet Fiat Egea, Tofaş Fabrika Direktörü Erdal Şimşek, Tofaş İnsan Kaynakları Direktörü Burhan Çakır ve Tofaş Dış İlişkiler Direktörü Güray Karacar tarafından kurum temsilcilerine teslim edildi.

Törene Bursa Teknik Üniversitesi Rektör Yrd. Prof. Dr. Nurettin Acır, Bursa Teknik Üniversitesi Doğa Bilimleri Mimarlık Mühendislik Fakülte Dekanı Prof. Dr. Hamdi Öğüt ve Bursa Teknik Üniversitesi Makine Müh. Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bahattin Kamber katıldı. Teslimat töreninde ayrıca OİB Meslek Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yunus Bulut ve Müdür Yardımcısı Nihal Göker ile Osmangazi Hürriyet Meslek Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hamza Bilgen ve Müdür Baş Yardımcısı Oktay Güllü de yer aldı.

Türkiye’nin yedi bölgesinde Fiat bayileri desteği ile yürütülen program kapsamında bugüne kadar 23 üniversiteye ve altı meslek teknik anadolu lisesine araç teslimatı gerçekleştirildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz