Tofaş, mesleki eğitime desteğe Antalya’da devam ediyor

0
1724
Renault Trucks


Tofaş’ın gençlerin otomotiv sektöründe mesleki gelişimine katkı sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Mesleki Eğitime Destek Programı’nda bir sonraki durak Antalya oldu. Bugüne kadar 38 üniversite ve sekiz meslek teknik anadolu lisesine araç teslim eden Tofaş, düzenlenen törenle biri kesit olmak üzere üç adet Fiat Egea aracı Akdeniz Üniversitesi, Uluslararası Antalya Üniversitesi ve Antalya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin kullanımına sundu.

Antalya Fiat bayi Bilaller Genel Müdürü İsmail Ömer Bilal, Genel Müdür Yardımcısı Ömer Bilal ve Fiat Bilaller CEO’su Osman Atasoy’un ev sahipliğinde düzenlenen teslimat törenine Tofaş Dış İlişkiler Direktörü Güray Karacar da katıldı. Törende Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erol Gürpınar, Uluslararası Antalya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek ve Antalya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hasan Yıldız da yer aldı.

Türkiye’nin yedi bölgesinde Fiat bayilerinin de desteği ile yürütülen program kapsamında bugüne kadar 38 üniversite ve sekiz meslek teknik anadolu lisesine araç teslimatı gerçekleştirildi. Tofaş, öğrencilerin otomobil üzerinde araştırma-geliştirme safhalarını ve çalışma ilkelerini deneyimlemelerinin hedeflendiği Mesleki Eğitime Destek Programı’nın sonunda eğitim kurumlarına 56 adet araç teslim etmiş olacak.

Tofaş, düzenlenen törenle biri kesit olmak üzere üç adet Fiat Egea aracı Akdeniz Üniversitesi, Uluslararası Antalya Üniversitesi ve Antalya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin kullanımına sundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz