Tırsan’dan İtalya’ya frigo treyler teslimatı

0
1106
Renault Trucks

Tırsan, nisan ayında İtalya’nın Verona kentinde merkez ofisinin açılışının ardından İtalya’da hızla büyüyor. Avrupa’nın en geniş ürün yelpazesini İtalya’daki müşterilerine sunan Tırsan, İtalya merkezli Svat Group firmasına frigo treyler teslimatı gerçekleştirdi.

Teslimat törenine Svat Group Yönetim Kurulu Başkanı Flavio Tombolato ve Kässbohrer İtalya Ülke Müdürü Kuntay Özkan katıldı.

Dünyanın 55 ülkesine ürün ve hizmet sunan Tırsan’ın frigo treylerleri Svat Group’un filosuna mükemmel bir uyum sağlıyor. Soğuk zincir taşımacılığında önder olan Svat Group, 20 yıllık tecrübesi ile İtalya ve yurtdışında çift sıcaklıkta ürün taşımacılığına odaklanıyor. İtalya ve Avrupa’daki soğuk zincir dağıtımında önemli bir yeri olan Svat Group, Tırsan araçlarını seçerek araçların yüksek performansı ile operasyonel verimliliğe odaklanıyor.

“Operasyonlarımız için en doğru seçim Tırsan”

Teslimat öncesi Svat Group olarak detaylı bir araştırma sürecine girerek Tırsan araçlarını ve özellikle K.SRI aracını incelediklerini kaydeden Flavio Tombolato, “Şirket olarak yaptığımız incelemeler sonucunda, Kässbohrer Frigo aracının operasyonlarımız için en doğru seçim olduğuna karar verdik. K.SRI aracını seçmemizdeki ilk kriter yüksek yakıt tasarrufuna olanak sağlayan izolasyon katsayısı yüksek panel yapılı üstyapısı oldu. Ayrıca araçta sunulan ve farklı sıcaklık derecelerinde saklama sağlayan ara bölme duvarı opsiyonu multi-temperature özelliği, operasyonlarımıza yüzde 100 uyum sağladı. Ek olarak aracın double-deck opsiyonu ve 66 euro-pallet sığası da yüksek taşıma sığası sunarak operasyonlarımıza esneklik sağladı. Kässbohrer Frigo aracının sahip olduğu bu özellikler sayesinde sistemimize kolayca entegre edileceğinden eminiz ve bu işbirliği ile büyük başarılara imza atacağımıza inanıyoruz.” dedi.

Kuntay Özkan ise, “Merkez ofisimizi çok yakın bir zamanda Verona Interporto’da, intermodal operasyonların kalbinde açtık. Tırsan olarak, farklı taşımacılık modellerine yönelik çözümler için en geniş ürün yelpazesine sahibiz. Svat Group da araçlarımızı detaylı olarak inceledi ve K.SRI’nın operasyonel ihtiyaçlarını mükemmel şekilde karşılayacağına karar verdi. Svat Group gibi güçlü bir şirket ile yeni bir ortaklık kurduğumuz için oldukça memnunuz. Tırsan olarak gelişmiş özelliklerle donatılmış araçlarımız ve kapsamlı satış sonrası hizmetlerimiz sayesinde bu ortaklığın büyüyerek devam edeceğinden hiç kuşkumuz yok. Müşteri odaklı yaklaşımımız sayesinde İtalya pazarına en iyi satış sonrası hizmetlerimizi ve yüksek kaliteli ürünlerimizi sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Kässbohrer K.SRI, yüksek operasyonel verimlilik sağlıyor

K.SRI sunduğu yüksek izolasyon performansı ile soğutucu ünitenin daha kısa süre çalışmasını sağlayarak hem soğutucu ünitenin kullanım ömrünü uzatıyor hem de rakiplerine oranla yüzde 10 yakıt tasarrufu sağlıyor.

Periyodik olarak yapılan zorunlu ATP testlerinde sınır değerinden düşük ısı iletim katsayısına sahip araçların sertifikalarını yenilerken sorun yaşama ihtimalleri bulunmuyor. Araçların sahip olduğu teknik özellikler sayesinde kullanıcılar sorunsuz bir şekilde ATP sertifikasyonu elde edilebiliyor.

Kässbohrer frigo araçların sandviç panel teknolojisi, yüksek basınçlı ve ısıtmalı pres makinesi ile gerçekleştiriliyor. Panellerde kullanılan cam elyaf takviyeli polyester (CTP); güneşin zararlı ışınlarına ve neme dayanıklılığı sayesinde frigo içindeki ürünleri optimum ısı ve hijyende muhafaza ediyor. K.SRI aracın yüzde10 yakıt tasarrufu sağlamasına olanak sunan CTP teknolojisi, metalik yüzeylerde ısı yalıtım performansının artırılmasına katkıda bulunuyor.

Kässbohrer frigo, gömme deve boyunlu şasi tasarımı ile artırılmış iç neti sayesinde daha yüksek hacimde taşımacılık olanağı sunuyor. Her bir yüklemede, yüksek taşıma sığası ile operasyonel kolaylık sağlayan araç, aynı zamanda K.SRI P serisi ile 10 ton taşıma sığalı çift kat özelliğine sahip. Kässbohrer frigo, izolasyon, hijyen ve güvenlik testlerinde gösterdiği yüksek performans ile ilaç taşımacılığında da gerekli olan tüm koşulları sağlayarak Pharma sertifikası ile müşterilerine güvenli taşımacılık olanağı sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz