Tırsan’dan DB Schenker Arkas’a perdeli mega treyler

0
545
DB Schenker Arkas
DB Schenker Arkas’ın yeni treyler yatırımında tercihi Tırsan oldu. Tırsan, DB Schenker Arkas’ın yeni yatırımı olan treylerlerinin ilk teslimatlarını gerçekleştirdi.
Renault Trucks

Tırsan, Adapazarı fabrikasında düzenlediği teslimat töreninde DB Schenker Arkas’a Tırsan Perdeli Mega araçlarını teslim etti. Teslimat törenine DB Schenker Arkas Genel Müdürü Özgür Al, DB Schenker Arkas Karayolu Nakliye Direktörü Andreas Stadler, Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç ve Tırsan Treyler Satış Yönetici Recep Öndal Demirci katılım gösterdi.

DB Schenker Arkas Genel Müdürü Özgür Al, gerçekleştirilen teslimat töreninde yaptığı konuşmada “Avrupa karayolunda rotada oluşabilecek sınır beklemelerine istinaden alternatif demiryolu + karayolu gibi intermodal opsiyonlarında kullanılabilecek olması ürünün avantajı olarak ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle operasyonel hareket kabiliyetimizi artırabilmek için Tırsan araçları ilk ve tek tercihimiz oldu. Tırsan Perdeli Mega araçlarında bulunan tren yükleme sistemi ile intermodal taşımalarımızda müşterilerimize daha kaliteli ve hızlı hizmet sağlayabileceğiz. Ayrıca, Tırsan Tenteli Perdeli Mega treylerin sahip olduğu hidrolik çatı kaldırma sistemi sayesinde farklı iç net opsiyonlarıyla operasyonlarımızda hızlı yükleme ve boşaltma işlemlerini kolaylıkla yapacağız.” açıklamalarında bulundu.

Özgür Al sözlerine şu şekilde devam etti: “DB Schenker Arkas 8 lokasyon, 8 lojistik terminali ve 1000’den fazla çalışanı ile Karayolu, Denizyolu, Havayolu ve Kontrat lojistiği hizmetlerinin yanı sıra Fuar Lojistiği, Proje Lojistiği gibi katma değerli lojistik hizmetleri tek çatı altında sunmaktadır. Firmamız, global olarak 130 ülkede 2.100’den fazla lokasyonda 80.000’den fazla çalışanı ile sunduğu hizmetlerin Türkiye operasyonlarını yürütmektedir. DB Schenker Arkas olarak, 2023 yılında gerçekleştirdiğimiz treyler yatırımı sonrası genişlettiğimiz filomuz ile dünya ticaretindeki gelişimlerini sürdüren kıymetli müşterilerimizin faaliyetlerine destek olmayı ve operasyonlarında katma değer yaratmayı hedefliyoruz. Devam etmesini planladığımız yakın gelecekteki yeni yatırımlarımızda da kesinlikle ilk tercihimiz Tırsan araçları olacaktır.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here