Ares Logistics’e 100 adet Tırsan treyler

0
337
Ares-Logistic-Teslimat-Töreni-
Tırsan Ares Logistics’e 100 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treyler teslim etti.
Renault Trucks

Treyler üreticisi Tırsan; Türkiye-İspanya, Portekiz-Kuzey Afrika ve Fransa’ya lojistik hizmeti sunan, sektörün öncü lojistik firmalarından Ares Logistics’e 100 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride teslim etti.

Ar-Ge yetkinliği ve üretim gücü ile taşımacılığın her sektöründeki müşterilerinin ihtiyaçlarını tam karşılayan Tırsan, Adapazarı fabrikasında teslimatlarına devam ediyor. Tırsan’ın gerçekleştirdiği teslimat törenine;Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Ares Logistics Yönetim Kurulu Başkanı İdris Hanoğlu, Ares Logistics Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Kırcı ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek katıldı.

Teslimat töreninde açıklamada bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Müşteri memnuniyeti, bu işe başladığımız ilk günden bu yana her zaman önceliğimiz oldu. 46 yıldır, ödüllü Tırsan Ar-Ge merkezimizdeki yetkin ekiplerimiz ve müşterilerimiz ile birlikte sektörün ihtiyaçlarını belirliyor,en son teknoloji ürünleri geliştiriyor ve sektöre yön veriyoruz. Bugün de burada sektörün öncü firmalarından biri olan Ares Logistics’e araç teslimatı gerçekleştirmekten dolayı gururluyuz. Ares Logistics ile iş ortaklığımızın uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum.” açıklamalarında bulundu.

Tırsan ile Avrupa taşımalarımızın güvenliği garanti altında

Ares Logistics Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Kırcı gerçekleştirilen teslimat töreninde yaptığı konuşmada; “Firmamız için en önemli önceliğimiz, taşımacılıkta güvenlik ve zamanlama. Kullandığımız ekipmanların donanımı ve farklı taşıma modlarında kullanıma uygun olması da bizim için çok önemli. Bunun içinde filomuzu Tırsan’ın araçları ile güçlendirerek, Avrupa’ya yapmış olduğumuz taşımacılık hizmetlerini güvenlik açısından garanti altına almış oluyoruz. Son yapmış olduğumuz yatırımımız ile birlikte filomuzu daha da güçlendirerek,Tırsan araç sayımızı 320’ye yükselttik. Ares Logistics olarak farklı sektörlerden birçok markaya ağırlıklı olarak multimodal taşımacılık ve entegre lojistik hizmetleri sunuyoruz.Taşımalarımızın önemli bir kısmı Türkiye-İspanya, Portekiz-Kuzey Afrika ve Fransa ülkeleri arasında, bu yüzden standartlarınızın da buna uygun olması gerekiyor. Bu noktada tek tercihimiz Tırsan markası oluyor. Filomuza son kattığımız Tırsan’ın verimlilik odaklı Multi Ride araçlarının çift süspansiyon sistemi ile ayarlanabilir beşinci teker yüksekliğine sahip olması, operasyonel işlerimizi oldukça hızlandırıyor bu da bizim için büyük avantaj. Bu sayede müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenli lojistik hizmeti sağlarken, Avrupa’daki rekabet gücümüzü de artırıyoruz. Bunun yanı sıra Tırsan araçları, uzun yollarda bize hem yakıt tasarrufu sağlıyor hem de sağlamlığıyla bize güven veriyor. Bundan dolayı, yeni yatırımlarımızda da tek tercihimiz her zaman olduğu gibi yine Tırsan araçları olacaktır.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here