Tırsan ve İbrahim Şeflek işbirliği

0
32
Tirsan-Ibrahim-Seflek
İbrahim Şeflek, filosunu 30 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus T.SCS X+ treyler ile güçlendirdi.

Tırsan, salgına karşı gerekli tüm önlemleri alarak fiziki teslimat törenlerine devam ediyor. Lojistik sektörünün öncü kuruluşlarından Konya merkezli İbrahim Şeflek, üç nesildir olduğu gibi araç yatırımında tercihini yine Tırsan’dan yana kullanarak, filosunu 30 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus T.SCS X+ treyler ile güçlendirdi. 

Tırsan‘ın Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine İbrahim Şeflek Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Şeflek ve Treyler Satış Yöneticisi Osman Keleş katılım gösterdi. 

Tırsan ile dededen toruna devam eden 27 yıllık başarılı işbirliği 

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Şeflek, “1993 yılında dedem İbrahim Şeflek tarafından kurulan firmamızın, Tırsan ile 27 yıldır sürdürdüğü başarılı işbirliğini bugünde devam ettirmekteyiz. Üç nesildir biz firma olarak kendimizi nasıl sürekli olarak geliştirip müşterilerimiz için en iyisini yapmayı hedeflediysek, Tırsan’da hedeflerimiz doğrultusunda bize en güvenilir ürünleri ve hizmetleri ile her zaman destek oldu. Firmamız, kurulduğunda en kaliteli ve yüksek teknolojili araçları Tırsan üretiyordu, aynı şekilde bugünde en kaliteli ve yüksek teknolojili araçları yine Tırsan üretiyor. Bundan dolayı treyler yatırımlarımızda tartışmasız ilk tercihimiz her zaman Tırsan. Tırsan araçları, dayanıklılığı, hafifliği ve esnekliği ile filomuza verimlilik ve hız kazandırıyor. Öte yandan sahip olduğu geniş satış sonrası hizmetleriyle de tüm operasyonel süreçlerimizde her zaman ve her koşulda yanımızda.” dedi. 

Firma faaliyetleri hakkında da bilgi veren Şeflek, “Müşterilerimize yurtiçi tanker taşımacılığı, gıda taşımacılığı ve Avrupa ülkelerine eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Bu noktada Tırsan, sahip olduğu geniş satış sonrası servislerinde uzman kadrosu ile vermiş olduğu çözüm odaklı ve kaliteli hizmetleriyle her koşulda yanımızda oldu. Tırsan ile sürdürdüğümüz başarılı iş birliğimizin sonraki jenerasyonlarda da devam edeceğine güvenimiz tam.” ifadelerini kullandı. 

Teslimat töreninde teslimatı yapılan Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus T.SCS X+ treylerler hakkında bilgi veren Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Osman Keleş, “Tırsan araçlarının sahip olduğu seviyeli çatı kaldırma sistemi ile müşterimiz, aracın içinde maksimum seviyede yük taşıyabilecektir. Ayrıca treylerler Gümrük Mevzuatı kurallarına tam uyumu sayesinde, uluslararası yük taşımacılığı gerçekleştiren müşterimiz için doğru çözümdür.” dedi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here