Tırsan, Trans-Log Fuarı’nda Konteyner Şasi treylerini sergiledi

0
392
Kassbohrer-Trans-Log-Fuari-(2)
Avrupa’nın en geniş ürün yelpazesine sahip Tırsan, Trans-Log fuarında en yenilikçi teknolojilere sahip ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdu.

Müşteri memnuniyetini ürün ve hizmetlerinin merkezine alarak 42 yıldır önderliğini sürdüren Tırsan, Avrupa’nın kuzeyindeki müşterilerinin öncelikli tercihi  olarak intermodal taşımacılıkta da inovasyon önderliğini sürdürmeye devam ediyor. Treyler İnovasyon 2019 ödüllü Multifonksiyonel Konteyner Şasi aracı ile Avrupa’nın en hafif Swap Body aracını sergileyen Tırsan, geniş ürün yelpazesinde yer alan diğer yenilikçi ürünlerini ve hizmetlerini, Almanya’nın önde gelen intermodal taşımacılık  ve lojistik fuarı Trans-Log  Fuarı’nda görücüye çıkardı. Tırsan’ın yüksek kaliteli  ve son teknolojiyle donatılmış ürünleri fuarda büyük ilgi gördü.

Avrupa’nın en geniş ürün yelpazesine sahip Tırsan, Almanya’nın Kalkar şehrinde 19-20 Şubat tarihlerinde gerçekleşen Trans-Log fuarında en yenilikçi teknolojilere sahip ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdu. Tırsan bünyesinde bulunan Kässbohrer, Avrupa’nın en hafif Swap Body aracı K.SWAU CL ve Treyler İnovasyon 2019 ödüllü Multifonksiyonel Konteyner Şasi K.SHG AVMH aracı ile Trans-Log fuarına damgasını vurdu.

Trans-Log Fuarı (1)
Kässbohrer, Avrupa’nın en hafif Swap Body aracı K.SWAU CL ve Treyler İnovasyon 2019 ödüllü Multifonksiyonel Konteyner Şasi K.SHG AVMH aracı ile Trans-Log fuarına damgasını vurdu.

Tırsan, ödüllü Konteyner Şasi aracı ile fuara damgasını vurdu

Fuarda açıklama yapan Kässbohrer Yönetim Kurulu Üyesi İffet Türken, “Trans-Log ticaret fuarı, çevre dostu intermodal taşımacılığa odaklanıyor. Almanya’da bulunan Ulm ve Goch üretim tesislerinde üretilen Kässbohrer araçları Trans-Log 2019’da yerini aldı. Kässbohrer olarak, Goch tesisimizden sadece 15 km uzaklıkta, sektörün en hafif Swap Body aracı K.SWAU CL ve Treyler İnovasyon 2019 ödüllü Multifonksiyonel Konteyner Şasi K.SHG AVMH aracımızı tanıtırken, bölgesel iş ortaklarımızla da bir araya gelme fırsatı bulduk.” dedi..

Kassbohrer-Trans-Log-Fuari-(3)
Tırsan, intermodal taşımacılık için en geniş ürün yelpazesini sunuyor.

Tırsan, intermodal taşımacılık  için en geniş ürün yelpazesini sunuyor

Fuar süresince gazetecileri ağırlayarak şirket hakkındaki son gelişmeleri aktaran İffet Türken, Multifonksiyonel konteyner şasi, sağlamlığıyla fark yaratan  Ro-RO ve Ro-LA uyumlu intermodal tenteli perdeli treyler, Avrupa’nın en hafif perdeli Swap Body ve hazır giyim taşımacılığında tek olan kutu Swap Body aracı başta olmak üzere fuarda tüm intermodal ürün yelpazesi hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here