Tırsan Finans’tan TL ya da döviz cinsinden kredi seçenekleri

0
410

Türk treyler sektörünün 41 yıldır aralıksız önderi Tırsan, 2015 yılında kurduğu Türkiye’nin ilk treyler finansman şirketi Tırsan Finansman A.Ş. ile müşterilerinin kendi iş modellerine uygun Türk Lirası ya da döviz cinsinden kredi seçenekleriyle hizmet veriyor.  

Tırsan, 14 Kasım tarihinde başlayan yeni Türk Lirası kredi kampanyasında 24 ay vadeli yüzde 2.2 faiz ile müşterilerinin rekabetçiliğine destek veriyor. Her tip çekiciye uyumlu 5’inci teker yüksekliği ayarlanabilen Multi-Ride serisi ve bunun yanı sıra nakliye sektörünün yükselen trendi intermodal taşımacılıkta her taşıma modunun destekçisi, filo yönetimi için en teknolojik sistemlerin kullanıldığı telematik çözümleri ile müşteri taleplerine ve yüküne uygun araç konfigüre etme esnekliği sağlayan, 300 farklı opsiyon ile Avrupa’nın en geniş ve müşteri memnuniyeti odaklı Tenteli Perdeli ürün ailesinden limitli adetler için geçerli kampanya, Türk lirasında 24 ay vade ve yüzde 2.2 faiz ile müşterilerinin operasyonlarının devamlılığına güç veriyor.  

Euro ve Dolar’da ise 36 Ay vade devam ediyor

Tırsan Finans kurulduğu günden bu yana müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetler ile treyler yatırımını kolaylaştırıyor. Verdiği döviz kredisi ile müşterilerinin gelir cinsine göre, Türk Lirası ya da döviz krediler ile treyler finansmanı sunuyor. Müşterilerine 36 aya varan vade ile, Euro ve Dolar cinsinden döviz kredisi sağlayan şirket, treyler yatırımlarının rekabetçi fiyatlarla yapılmasına olanak sağlıyor. Tırsan Finans A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Erdoğan Akgül, sundukları döviz kredisi ile ilgili yaptığı açıklamada: “Tırsan Finans taşımacılık sektörünün rekabet gücünü desteklemek adına müşterilerine alternatif finansman avantajları sunmaktadır. Alımlarını döviz olarak yapan iş ortaklarımız, Tırsan’ın geniş ürün yelpazesinden seçtikleri ürünlerimizi, sağladığımız döviz kredisi ile ödeyebilecekler.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here