Alpet ekibi üçüncü çeyrek toplantısında bir araya geldi

0
539
Alpet akaryakıt istasyonu

Alpet, yılın üçüncü çeyrek değerlendirme toplantısını Gaziantep’te gerçekleştirdi. Toplantıda değerlendirmelerde bulunan Altınbaş Petrol Yönetimi, zorlu pazar koşullarına rağmen üçüncü çeyrek itibariyle tüm yılın hedeflerinin yüzde 90’ını gerçekleştirdiklerini açıkladı.

Türkiye genelinde 400’ün üzerinde istasyonu ile hizmet veren Alpet, performans değerlendirme toplantılarına devam ediyor. Alpet yönetimi ile satış ve pazarlama ekibi 2018 yılı üçüncü çeyrek çalışmalarını değerlendirmek üzere Gaziantep’te bir araya geldi. 3–4 Kasım tarihlerinde düzenlenen toplantılarda Alpet’in satış ve pazarlama alanındaki çalışmaları incelenerek, pazarlama ile akaryakıt dışı satış alanlarındaki yeni yapılanma ve satış stratejileri açıklandı.

Toplantılara Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş, Altınbaş Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Altınbaş Petrol Genel Müdür Yardımcıları, Birim Müdürleri, Bölge Müdürleri ile Saha Müdürleri katılım sağladı.

Alpet Antalya, Iğdır ve Ardahan’da yeni istasyonları hizmete aldı


İki gün boyunca süren toplantılarda tüm ekipler, bölgeleri hakkında güncel durumlar ile değerlendirmelerini paylaştı. İl merkezlerinde hizmete giren yeni istasyonlarla adından söz ettiren Alpet, son dönemde Antalya, Iğdır ve Ardahan’da üç yeni bayi açılışı gerçekleştirdi. Toplantılarda değerlendirmelerini aktaran Altınbaş Petrol Bayi Satışları Müdürü Murat Batmaz, ‘‘2018 yılı hedeflerimiz doğrultusunda yıl boyu yatırımlarımıza devam ettik. Artan döviz kuru ve zorlu piyasa koşullarına rağmen yılın üçüncü çeyreğinde 2018 hedeflerimizin yüzde 90’ını tamamlamayı başardık. 2019 yılında da aynı hızla çalışmaya devam edeceğiz. Mevcut başarılarımızı sürdürürken yeni yatırımlarla büyüyeceğiz.” dedi. Murat Batmaz, Altınbaş Petrol’ün beş yıllık plan çerçevesinde 750 bayi ile hizmet vermek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here