Tırsan, Avrupa’nın en hafif ve en yüksek hacimli silobasını sergileyecek

0
328
Logitrans-kassbohrer
Tırsan, Avrupa’nın en hafif ve en yüksek hacimlisi olan K.SSK 90 Damperli Silobası'nı sektör ile buluşturacak.

Tırsan, bu yıl Türkiye’de 15’incisi gerçekleştirilecek olan Almanya merkezli Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı’nda müşterileri ile bir araya gelecek.

Tırsan, 16-18 Kasım 2022 tarihleri arasında Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde Hol 1 Stand 402’de Avrupa’nın en hafif ve en yüksek hacimlisi olan K.SSK 90 Damperli Silobas‘ı sektör ile buluşturacak.

Tırsan, 70’ten fazla ülkede taşımacılığın her sektöründeki müşterilerinin rekabetçiliğini uluslararası deneyimi, yalın üretim gücü ve mühendislik birikimi ile kendi teknolojisini üreterek artırıyor.

Avrupa’nın en hafif silobas ailesinin üyesi K.SSK 90 aynı zamanda Avrupa’nın en yüksek hacimli damperli silobası olarak, müşterilerinin operasyonlarını en verimli şekilde yürütmesini sağlarken, aynı zamanda Tırsan’ın üretim kalitesi ve teknolojilerine yaptığı sürekli yatırımın bir ürünü. Tırsan, 90m3 hacimde silobasları üretebilen Avrupa’daki iki üreticiden biri konumunda.

Tırsan, Uluslarası Transport Logistik Fuarı’na uzman ekipleri ile katılarak, genel kargo, soğuk zincir, likit, kuru yük, tehlikeli maddeler, gıda, ağır taşımacılık sektörlerindeki deneyim ve uzmanlığını tüm uluslarası paydaşları ile paylaşarak, fuarın uluslararası hedeflerini de tam desteklemeye devam edecek. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz