Thermo King’ten deniz ürünlerinin taşınmasına yönelik yeni uygulama

0
38
Thermoking-1
Thermo King; denizyolu, demiryolu ve havayolu ile soğuk zincir taşımacılığı yapan müşterileri için yeni servis uygulaması başlattı

Thermo King; denizyolu, demiryolu ve havayolu ile soğuk zincir taşımacılığı yapan müşterileri için yeni servis uygulaması başlattı.

TK TEK” adı verilen uygulama, deniz ürünleri için servis ve teknik bilgilere erişimi kolaylaştırırken ve ünitelerin çalışma süresini desteklerken, kargonun korunmasını ve uygun sıcaklık kontrolü altında tutulmasını sağlıyor.

Yeni uygulama aynı zamanda teknisyenlerin daha hızlı sorun gidermelerine olanak tanıyacak, böylece gıda israfını azaltacak ve ekipmanın her zaman uygun seviyelerde çalışmasını sağlayarak optimum enerji ve CO2 etkisinin azalması yönünde önemli adımlar atacak.

Dünyanın en büyük soğutucu ünite markası Thermo King, 2008 yılından bu yana Doğuş Otomotiv distribütörlüğünde Türkiye faaliyetlerini sürdürüyor.

Thermoking-2
“TK TEK” adı verilen uygulama, deniz ürünleri için servis ve teknik bilgilere erişimi kolaylaştırırken ve ünitelerin çalışma süresini desteklerken, kargonun korunmasını ve uygun sıcaklık kontrolü altında tutulmasını sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here