Thermo King, yaza özel kampanya düzenliyor

2
1355

Türkiye’nin en çok tercih edilen soğutucu birim markası Thermo King, satış sonrası servis hizmetlerinde kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 

Doğuş Otomotiv distribütörlüğünde Türkiye faaliyetlerini sürdüren dünyanın önder soğutucu markalarından Thermo King, kullanıcılarına yaza özel kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor.

Satış sonrası servis hizmetlerinde yedek parça kampanyası başlatan Thermo King, belirli yedek parçalarda yüzde 50’ye varan indirimler gerçekleştiriyor. Kampanya, tüm Thermo King yetkili servislerinde 30 Eylül 2017 tarihine kadar geçerli olacak.

Thermo King orijinal yedek parça kullanımı, birimin bakım aralıklarını uzatırken, tam performanslı çalışmasına katkı sağlıyor.

Birimi koruyan ve ilk günkü performansın elde edilmesini sağlayan orijinal yedek parçalar, Thermo King birimleri gibi en zorlu testlerden geçiriliyor. Uzun ömürlü yedek parçalar işletme maliyetlerini en aza indirirken, birimden azami performans elde edilmesini sağlıyor.

Thermo King; ürün çeşitliliği, geniş yetkili servis ağı, bulunabilir orijinal yedek parça ve 7/24 hizmet anlayışı ile her zaman iş ortaklarının yanında olmaya devam ediyor.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz