Temsa’dan yedek parça çalıştayı

1
1838
Renault Trucks

Temsa, yetkili servis yedek parça sorumlularına yönelik Yedek Parça Çalıştayı düzenledi. İlk kez düzenlenen çalıştayda Temsa’nın pazardaki yeri, 2017 hedefleri, yedek parça sürecindeki bilgi ve kavramlar ile servis performans sistemine ilişkin paylaşımlar yapıldı.

Temsa, satış sonrası hizmetlere yönelik olarak, yetkili servis yedek parça sorumlularının katıldığı ‘Yedek Parça Çalıştayı’ düzenledi. İlk kez düzenlenen çalıştayda katılımcılara Temsa organizasyonunda aldıkları yerin ve yarattıkları değerin önemi vurgulandı.

Çalıştaya farklı yerleşkelerdeki yetkili servislerde çalışan yedek parça sorumluları davet edilerek birbirleri ile tanışma olanağı sağlandı. Çalıştayda katılımcılara Temsa’nın pazardaki yeri, 2017 hedefleri, yedek parça sürecindeki bilgi ve kavramlar ile Servis Performans Sistemi kapsamındaki yedek parça kriterleri anlatıldı.

Çalıştayda ayrıca, ‘Yurtiçi Satış Süreci’, ‘Stok Planlama Süreci’, ‘Satınalma Süreci’ ve ‘Online Sistemlerin İşleyiş Süreci’ konu başlıklarında sunumlar yapıldı. Soru yanıtlarla kavramların anlaşılması sağlandı.

Çalıştay kapsamında düzenlenen ve katılımın zorunlu olduğu eğitimlerin ardından 61 yedek parça sorumlusuna sertifikaları verildi. Düzenlenen fabrika gezisinde ise katılımcılar, Temsa’nın üretim süreçlerine yakından tanıklık etme olanağı buldular.

Çalıştay sonunda Servis Performans Sistemi’ne göre belirlenen 2016 yılının yedek parça sorumlularının ‘En’leri açıklandı. Seçilenlere CarrefourSa’dan alışveriş çeki ve Temsa logolu yelek hediye edildi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz