Temsa İş Makinaları, Avrasya Ambalaj Fuarı’na katıldı

0
1304
Temsa İş Makinaları Avrasya Ambalaj Fuarı'na katıldı.
Temsa İş Makinaları Avrasya Ambalaj Fuarı'na katıldı.

Temsa İş Makinaları, bu yıl 25’inci kez gerçekleştirilen Avrasya Ambalaj Fuarı’na katıldı. Fuarda, fonksiyonelliği ve yenilikçi yaklaşımı ile öne çıkan Crown depo çözümleri” ve Komatsu forkliftlerini tanıtan Temsa İş Makinaları uçtan uca sunduğu çözümlerle ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Bu yıl 23 – 26 Ekim tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar Merkez’inde düzenlenen Avrasya Ambalaj Fuarı’na katılan Temsa İş Makinaları, fuarda ambalaj endüstrisi gereksinimlerini geniş ürün yelpazesiyle karşılayabilen Crown’u ziyaretçilerle buluşturdu. Her yıl ambalaj sektörünün önemli markalarını ve sektör profesyonellerini bir araya getirmeye devam eden, gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları için bölgenin önemli buluşma noktası olan fuarda, Temsa İş Makinaları salon 10, stant 1001’de yer aldı.

Depolamanın Çözüm Deposu” mottosu ile faaliyet gösteren Crown depo ekipmanları, 1945 yılından bu yana depolama alanında her ihtiyacı karşılayabilecek ürün yelpazesi ve teknolojileri ile çözüm sunuyor. Crown depo ekipmanları, akülü forklift, reach truck, dar alan sipariş toplayıcı ve yüksek raf istifleyici, istifleyici, transpalet ve çekme makinalarından oluşuyor. Geniş ürün yelpazesinden fuarda tanıtılan, Crown depo ekipmanlarından SC Serisi ve FC Serisi Forklift, WAV Serisi sipariş toplayıcı, WT ve WP Serisi transpalet, ES Serisi istifleyici ve ESR Serisi Reach Truck ziyaretçiler tarafından büyük beğeni topladı.

Her yüke göre bir çözümü olmasına vurgu yapan Crown’un, fuarda ambalaj sektörüne yönelik sunduğu depolama çözümleri dikkat çekti. Özellikle hem operatörlerin konforunu hem de operasyonel verimliliği artıran çözümleri ve dar alanlarda bile fonksiyonelliğinden ödün vermeyen kompakt ekipmanları, ambalaj sektörünün ihtiyaç duyduğu depolama ve taşımacılık alanlarında sunduğu çözümlerle ön plana çıktı.

Temsa İş Makinaları, fuarda ayrıca 1983 yılından beri Türkiye, Azerbeycan, Gürcistan distribütörlüğünü yürüttüğü Komatsu’nun yüksek tonajlı işlere yönelik FD30 ve FD40 model dizel forkliftlerini sergiledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here