Temsa, FIAA 2017’ye dört araçla katıldı

0
962
Renault Trucks

Temsa, 23-26 Mayıs tarihleri arasında İspanya’nın Madrid kentinde düzenlenen FIAA 2017 Uluslararası Kentiçi ve Seyahat Otobüsü Ticaret Fuarı’na katılarak MD7, MD9, HD12 ve Maraton VIP araçlarını sergiledi.

İki yılda bir sektörün önde gelen üreticilerini bir araya getiren FIAA 2017 Uluslararası Kentiçi ve Seyahat Otobüsü Ticaret Fuarı’na bu yıl dört araçla katılan Temsa, fuarda MD7, MD 9, HD 12 ve Maraton VIP model araçlarını tanıttı. 13 ülkeden 128 şirketin katılımıyla düzenlenen fuar 23-26 Mayıs tarihleri arasında İspanya’nın başkenti Madrid’de gerçekleşti.

Fuarda araçların tanıtım etkinliğine Temsa Uluslararası Satış Direktörü Acar Kocaer ile Pazarlama ve Uluslararası Satış Bölge Müdürü Pekiner Cihan katıldı. Yurtdışındaki sektörel gelişmeleri yakından takip ettiklerini vurgulayan Temsa Uluslararası Satış Direktörü Acar Kocaer, “FIAA gibi uluslararası fuarlar müşterilerimiz ihtiyaçlarını ve geri dönüşlerini almamız açısından çok önemli. Buradan aldığımız bildirimler ile müşterilerimizi odağımıza alarak yaptığımız analizlerle araçlarımızın özelliklerini daha da geliştiriyoruz.” dedi.

Geniş ve kaliteli ürün yelpazesiyle müşteri ihtiyaçlarına hızlı çözümler ürettiklerini söyleyen Acar Kocaer, halen 66 ülkeye ihracat yapan Temsa’nın yeni pazarlara girmeye devam edeceğini dile getirdi. FIAA 2017’de Temsa markalı araçların büyük ilgi gördüğünü kaydeden Kocaer, geniş katılımlı fuarların yeni pazarlara açılmada büyük katkı sağladığını ifade etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz