Sompo Japan Sigorta ile VW işbirliği

0
605

Sompo Japan Sigorta, sunduğu avantajlı yeni ürünü “Volkswagen Kasko” ile yetkili servislerde sağladığı kapsamlı güvencenin yanı sıra hırsızlık ve pert hasarında aracın anahtar teslim fiyatını karşılıyor.

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi ürünler sunmaya özen gösteren Sompo Japan Sigorta, avantajlı yeni ürünü “Volkswagen Kasko”yu müşterilerinin hizmetine sunarak araç sahiplerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Sompo Japan Sigorta’nın sunduğu bu yeni ürün ile araçları farklı risklere karşı korunurken, orijinal parça garantisi ile araç koruma altına alınıyor. İlk üç yıl hırsızlık ve pert hasarında da aracın anahtar teslim fiyatını karşılayan Sompo Japan Sigorta ayrıca Volkswagen Kasko poliçesine sahip müşterilerine servis süresince kendi araçlarına eşdeğer ikame araç hizmeti sunarak hayatlarına aynı konfor ile devam etmelerini sağlıyor.

Müşterilerimizi her koşulda güvence altına alıyoruz

Volkswagen ve Sompo Japan Sigorta’nın ortaklaşa sunduğu Volkswagen Kasko ile iki önemli markanın işbirliğine gittiğini ve Sompo Japan Sigorta olarak hedeflerinin; müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ürünler sunmaya devam etmek olduğunu belirten Sompo Japan Sigorta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özer Şimşek sözlerine şöyle devam etti: “Yetkili servisin sunduğu hizmetler kapsamında Volkswagen Kasko sahipleri kendilerini çok daha güvende hissedecek. Bu hizmetlerin yanı sıra Volkswagen Kasko’ya dahil ettiğimiz ek teminatlar ile aracın anahtar üstündeyken çalınmasını ve araç sahibinin kişisel eşyalarının çalınmasını da güvence altına alıyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here