Solmaz Nakliyat, 6 adet MAN TGS çekici aldı

0
1161

Yaklaşık 40 yıllık geçmişi ile Türkiye lojistik sektörünün önde gelen markalarından Solmaz Nakliyat, 6 adet MAN TGS 18.440 BLS uzun yol çekicisi ile filosunu güçlendirdi. Ağırlıklı olarak yurtiçi nakliyede kullanılacak olan MAN çekiciler, üç yıllık geri alım garantisi (BuyBack) ile alındı.

Ankara Akyurt’taki MAN tesislerinde MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Bölge Satış Koordinatörü Ferit Aslan Akman’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen teslimat törenine Solmaz Nakliyat İş Geliştirme Müdürü Korcan Tuğrul katıldı.

MAN’ın Euro 6C ile yakaladığı performans ve tasarrufa dikkat çeken Korcan Tuğrul, “MAN araçları, teknolojisi ve nitelikleri ile farklılaşıyor. Bununla birlikte hizmet alanında da sundukları ayrıcalıklarla önümüze, öngörülebilir işletme maliyetleri ve hatta ömür boyu maliyetler konusunda gerçekçi bir tablo koyabiliyorlar. Bu da yakıtın, planlamanın çok büyük önem arz ettiği sektörümüzde önemli avantajlar sağlıyor. dedi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Bölge Satış Koordinatörü Ferit Aslan Akman ise iki firma arasındaki işbirliğinin uzun yıllar daha da güçlenerek süreceğine olan inancını dile getirerek, araçların hayırlı, uğurlu olmasını diledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here