ŠKODA ‘Citymove‘ mobil uygulamasıyla hayatı kolaylaştırıyor

0
299
SKODA-Citymove-Mobil-Uygulamasi-(1)
Škoda büyük şehirlerde yaşanan trafik sıkışıklığını ve park sorunlarını aşmak adına ‘Citymove‘ ismini verdiği bir mobil uygulama geliştirdi.

Škoda, hayatı kolaylaştırmak adına sadece otomobillerinde değil, yaşamın her alanında pratik çözümler üretiyor. Škoda bu anlayışla son olarak özellikle büyük şehirlerde yaşanan trafik sıkışıklığı ve park sorunlarını aşmak adına ‘Citymove‘ ismini verdiği bir mobil uygulama geliştirdi. Böylece kullanıcıların trafik şartlarına göre hızlı ulaşım adına araçlarını ne zaman, nerede kullanacaklarını ve nereye park edebileceklerini belirleyebiliyor.

İlk aşamada Çekya başkenti Prag’da devreye giren uygulama, aynı zamanda otomobille birlikte otobüs, tramvay, metro, kiralık bisikletler, taksi ve paylaşımlı araçlar gibi birçok ulaşım opsiyonunu entegre ederek çalışıyor. Kullanıcılara gidecekleri rota için en iyi seçenek sunulurken, ödemeler de akıllı telefondan yapılabiliyor.

SKODA-Citymove-Mobil-Uygulamasi-(2)
İlk aşamada Çekya başkenti Prag’da devreye giren uygulama, aynı zamanda otomobille birlikte otobüs, tramvay, metro, kiralık bisikletler, taksi ve paylaşımlı araçlar gibi birçok ulaşım opsiyonunu entegre ederek çalışıyor.

Başarılı bir test aşamasıyla Škoda tarafından geliştirilen uygulama, ücretsiz olarak kullanıma açıldı. Škoda uygulamayı geliştirmeye devam ediyor ve kişiye özel daha fazla alternatif sunmaya da hazırlanıyor. Uygulama sayesinde kullanıcılar şehir içerisindeki ulaşımı ve araçlarını daha verimli olarak kullanacak ve zaman tasarrufu sağlayacak.

Tek bir uygulamada birçok hizmeti bir araya getiren Citymove, Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlara ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulama aynı zamanda Škoda sahibi olmayan kullanıcıların da hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

SKODA-Citymove-Mobil-Uygulamasi-(3)
Kullanıcılara gidecekleri rota için en iyi seçenek sunulurken, ödemeler de akıllı telefondan yapılabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here