Simetri Filo Kiralama Turizm, Mercedes-Benz Vito Tourer’i seçti

1
2720
Renault Trucks

Simetri Filo Kiralama Turizm, ilk hafif ticari taşıt alımında Mercedes-Benz Vito Tourer’ı tercih etti.

Başta İstanbul, Ankara, Antalya ve Muğla olmak üzere tüm Türkiye’de filo kiralama alanında faaliyet gösteren Ankara merkezli Simetri Filo Kiralama Turizm’in tercihi Mercedes-Benz oldu. Mercedes-Benz yetkili bayi Mengerler Ankara aracılığı ile filosuna ilk defa hafif ticari taşıt katarak 10 adet Vito Tourer satın alan şirket, gerçekleşen törende beş adet Vito Tourer’ı teslim aldı.

Teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Filo Satış Koordinatörü Onurcan Tosun, Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Mengerler Ankara Genel Müdürü Ünal Keskin, Mengerler Ankara Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Altan Yıldırım, Mengerler Ankara Hafif Ticari Araçlar Satış Danışmanı Cihan Sargut, Simetri Filo Kiralama Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Üsame Derindere, Simetri Filo Kiralama Turizm Genel Müdürü Kenan Gökkaya ve Simetri Filo Kiralama Turizm Satınalma Sorumlusu Rafet Aygördü katıldı.

Şoförlü VIP taşımacılığın önde gelen firmalarından biri olan Simetri Filo Kiralama Turizm’in Yönetim Kurulu Başkanı Üsame Derindere, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Mercedes-Benz Türk ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği neticesinde araç parkımıza ilk defa hafif ticari taşıt ekledik. Mercedes-Benz Türk’ün taşımacılık sektörünün ihtiyaçlarına uygun ve müşterilerinin beklentisine göre araçlar tasarlaması ilk hafif ticari taşıt alımındaki kararımızın Mercedes-Benz marka araçlar olmasında oldukça etkili oldu. Vermiş oldukları kaliteli hizmetten dolayı Mercedes-Benz Türk’e ve bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Mengerler Ankara’ya teşekkür ediyoruz. Ayrıca Mercedes-Benz Türk’ün 50’nci yılını kutluyor, şirketin daha nice 50 yıllar görmesini ve işbirliğimizin önümüzdeki yıllarda artarak devam etmesini temenni ediyoruz.

Mengerler Ankara Genel Müdürü Ünal Keskin ise “Simetri Filo Kiralama Turizm’e Mengerler Ankara’yı tercih ettikleri için ve satış/servis konularındaki işbirliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz