Shell ve Mobiliz güçlerini birleştirdi

0
594

Türkiye’yi ilk “Taşıt Tanıma Sistemi” ile tanıştırma unvanına sahip Shell ile araç takipte Türkiye teknoloji önderi Mobiliz, bir ilke imza atarak güçlerini birleştirdi.  Shell ve Mobiliz arasında gerçekleşen işbirliği ile Shell Filo Çözümleri içerisinde yer alan Shell FiloPlatform’u kullanan farklı ölçeklerdeki şirketler, Mobiliz tarafından geliştirilmiş ileri düzeyde araç takip özelliklerinden yararlanırken, filo giderlerinde önemli ölçüde tasarruf sağlıyor. Anlaşma kapsamında, akaryakıt ve araç takip sektöründe ilk kez bu kapsamda ikili bir ortaklık oluştu. Shell, Mobiliz’in araç takip teknolojisinden yararlanırken; Mobiliz, Shell’in tek acentası olarak, Shell Filo Çözümleri’ni kendi müşterilerine sunabilecek.

Günümüzde şirketlerin giderek artan mobil operasyonları, sahadaki araçların verimli yönetimini ve akaryakıt harcamalarının sistematik bir şekilde izlenmesini zorunlu kılıyor. Shell ve Mobiliz arasında gerçekleşen işbirliği kapsamında, Shell FiloPlatform’u kullanan şirketlere araç sayısından bağımsız olarak önemli avantajlar sunuluyor. Bu işbirliği, özellikle araç sayısı sınırlı KOBİ’ler için çok büyük bir fırsat olarak öne çıkıyor.

Shell ve Mobiliz arasında imzalanan anlaşma ile Mobiliz, Shell’in tek acentası oldu. Bu işbirliği sayesinde, Türkiye’de ilk kez, her ölçekteki şirket, araç sayısına bağlı olmadan avantajlı koşullardan yararlanabilecek. Shell FiloPlatform ve Mobiliz müşterileri bir yandan kendi ihtiyaçlarına ve operasyonlarına yönelik, Shell’in uçtan uca filo yönetimi sağlayan çözümlerinden yararlanırken bir yandan da Mobiliz’in en son teknoloji araç takip sistemine çok özel koşullarda sahip oluyor. Yeni sistem sayesinde, Shell FiloPlatform’u kullanan şirketlere, tüm gelişmiş araç takip işlevleiyle beraber, araçların yakıt tüketimine yönelik yeni raporlar ve özel ekranlar da sunuluyor. Anlaşma kapsamında Shell FiloPlatform’un ölçeğine bakılmaksızın KOBİ’lerden büyük ölçekli şirketlere kadar tüm müşterilerine sunduğu bütünleşik çözümler, Mobiliz’in son teknoloji ile geliştirilen araç takip sistemi ile birleşiyor.

Shell, FiloPlatform ile yollardaki 550 bin araca fayda sağlayacak

Shell, Türkiye’de alanında ilk ve önder olan Shell Filo Çözümleri ile her geçen gün daha da büyüyen, yenilenerek gelişen hizmetleri ve avantajları ile şirketlere değer katan “İş Ortağı” olmaya devam ediyor. Halihazırda Türkiye’nin dört bir yanındaki yaklaşık 35 bin firma, 550 bini aşkın araç, Shell’in geniş hizmet ağı sayesinde tüm Türkiye’ye yayılmış bine yakın istasyonunda sunulan bu hizmetten yararlanıyor. Shell Filo Çözümleri içerisinde yer alan FiloPlatform üzerinden, etkin ve pratik filo yönetimi olanağına kavuşuyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here