Seyahat sektörü firmalarından Lion’s Coach yatırımı

0
469
Niksarkale Turizm
Niksarkale Turizm, filosunu MAN Lion’s Coach ile güçlendirdi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., sektörün önemli firma ve bireysel yatırımcılarına toplamda 9 adet Lion’s Coach teslimatı yaptı.

LKS Turizm, Pamukkale Turizm’de hizmet vermek üzere 5 adet Lion’s Coach aldı

Türkiye karayolu yolcu taşımacılığının köklü firması Pamukkale bünyesinde hizmet veren LKS Turizm, yeni araç yatırımları kapsamında filosunu 5 adet, 2+1 koltuklu MAN Lion’s Coach ile güçlendirdi. 2009 yılında kurulan, yenilikçi ve güvenilir hizmetiyle kısa sürede sektörde kendini kabul ettiren LKS Turizm, MAN’ın Ankara Akyurt’taki tesislerinde düzenlenen tören ile yeni araçlarını teslim aldı. Törende; MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Ufuk Demirer tarafından LKS Turizm sahibi Fatih İslam ve Uğur Yalnız’a sembolik MAN anahtarı teslim edildi.

Türkiye’nin en genç Filolarından birine sahip olma anlayışıyla yatırımlarını sürdürdüklerini belirten LKS Turizm sahibi Fatih İslam, “Şehirlerarası otobüs işletmeciliğimiz uzun yıllara dayanıyor. Kaliteli hizmet sunma anlayışımız doğrultusunda gerek kendi firmamızda gerekse partner firmalarımızda kendimizi sürekli yenileyerek ve güçlenerek faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Türkiye’nin model olarak, en genç filolarından biriyiz. Bu kez yatırımlarımızda partnerimiz olan Pamukkale Turizm firmasında JUMBO ve Pamukyol turlarında çalıştırmak üzere ödülü MAN Lion’s Coach’u tercih ettik. Yeni otobüslerimiz LKS Turizm Ailesi’ne, partner firmamıza, yolcularımıza ve halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

Niksarkale Turizm, yeni yatırımında Lion’s Coach’u tercih etti

Niksarkale Turizm, filosunu MAN Lion’s Coach ile güçlendirdi. Otobüsler, Ankara Akyurt’taki MAN tesislerinde düzenlenen tören ile MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Ufuk Demirer tarafından firma sahibi Ali Öztürk’e teslim edildi.

MAN Lion’s Coach’un pek çok anlamda sunduğu farklı ayrıcalıklarla tercih sebepleri olduğunu vurgulayan Niksarkale Turizm sahibi Ali Öztürk, “Firmamızın; güvenilirliğini sürdürülebilir kılmak için yolcularımıza yüksek standartlı ve kaliteli hizmet veriyoruz. Amacımız; yolcularımızın memnuniyeti için en iyi hizmeti sunmak ve onlara güvenli, rahat bir yolculuk imkânı yaratmak. Bunun için de firma olarak sürekli bir iyileşme ve gelişme çabası içindeyiz. Niksarkale Turizm’in “KEYF-İ KALE” sloganı ile NİKSAR’lı hemşehrilerimizin ve halkımızın seyahatlerini eşsiz hale getirmek için de MAN Lion’s Coach’u tercih ettik. Aldığı prestijli ödüllerle firmaların gözdesi olan Lion’s Coach; modern tasarımı, konforlu, geniş ve rahat yolcu koltukları, yüksek güvenlik standartları, ekonomik işletme maliyetinin yanı sıra yolda, peronlarda ve tesislerde şık görünümü ile ilgi odağı haline gelmiş durumda. Bize de önemli bir güç katacağına inandığımız yeni otobüslerimiz firmamıza ve yolcularımıza hayırlı olsun.” diye konuştu.

LKS Turizm
Pamukkale bünyesinde hizmet veren LKS Turizm, yeni araç yatırımları kapsamında filosunu 5 adet, 2+1 koltuklu MAN Lion’s Coach ile güçlendirdi.

Kâmil Koç ve Özkaymak Turizm’in bireysel yatırımcıları da ‘Lion’s Coach’ dedi

Türkiye’nin ilk karayolu yolcu taşıma firması Kâmil Koç’un bünyesinde hizmet veren bireysel yatırımcısı Vahit Akdağ ve Konya’nın köklü firmalarından olan Özkaymak Turizm’in bireysel yatırımcısı Aydoğan Kapcı da yeni otobüs yatırımlarında MAN Lion’s Coach’u tercih etti. Her iki yatırımcıya da yeni aldıkları otobüsler Ankara Akyurt’taki MAN tesislerinde düzenlenen törenle teslim edildi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Bölge Koordinatörü Mert Aytutuldu’nun yaptığı teslimatın ardından Vahit Akdağ; “MAN Lion’s Coach, tasarım, yolcu güvenliği, sürüş ve yakıt performansının yanı sıra Türkiye’nin birçok bölgesinde bulunan yetkili servis ağı ile beklentilerimize karşılık veriyor” derken, Aydoğa Kapcı da filolarını ödüllü MAN Lion’s Coach ile büyütmekten mutlu olduklarını ifade ederek, “Gerek otobüslerin üstün nitelikleri gerekse de sunulan satış sonrası kaliteli hizmet nedeniyle önümüzdeki süreçte de MAN ile uzun vadeli yatırımlarımız devam edecek.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz