Sertrans Logistics, Ege bölge ofisini açtı

0
600
Sertrans_Tesis
Sertrans Logistics, Ege Bölgesi’ni büyümede odağına alarak İzmir ofisini açtı.

Tedarik zinciri yönetiminde verdiği katma değerli lojistik hizmetleriyle 31 yıldır ulusal ve uluslararası müşterilerin çözüm ortağı olan Sertrans Logistics, Ege Bölgesi’ni büyümede odağına alarak İzmir ofisini açtı. Bu girişimle bölge özelinde büyüme kararlılığını ortaya koyan şirket, bölgeye yatırım yapmaya devam edecek.

Sertrans Logistics, 2020 yılının tüm zorlu şartlarına rağmen büyüme stratejisi kapsamında yatırımlarına devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Almanya ofisini açarak yurtdışı büyüme stratejisine dair önemli bir adım atan firma, İzmir ofisiyle yurtiçinde de büyüme kararlılığını ortaya koydu. İzmir’de açılan yeni ofisle Ege’nin tamamında hizmet ağını genişletmeyi amaçlayan Sertrans; özelikle Almanya, Fransa, İtalya, İspanya ve Portekiz gibi ülkelere yönelik bölgenin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Sertrans, İzmir ofisiyle Ege bölgesinin gerek ihracat gerekse ithalat alanında gelişmesine katkı yapacak.

Sertrans_Batuhan_Keles
Sertrans Logistics İcra Kurulu Üyesi ve Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Yöneticisi Batuhan Keleş

Tedarik zinciri yönetiminin tüm unsurlarına yanıt verebilen bir şirket olmayı hedeflediklerini belirten Sertrans Logistics İcra Kurulu Üyesi ve Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Yöneticisi Batuhan Keleş, ”Sertrans, tedarik zinciri yönetimi alanında yaklaşık 31 yıllık bir deneyime sahip. Bu alanda gerek iş yapış tarzı, gerek kalitesi, gerekse yaygın hizmet ağı ile iş ortakları için güvenilir bir çözüm ortağı olmayı başarmış bir şirketiz. İzmir’de açılan yeni ofisimizle sadece İzmir’de değil bölgenin tamamında yatırım yapmayı sürdüreceğiz. Bu noktada, özelikle bölgenin en önemli ihtiyacı olan Almanya, Fransa, İtalya, İspanya ve Portekiz gibi ülkelere yönelik hizmetlerimiz ile iş ortaklarının yanında olacağız.” dedi.

Sertrans_Depo
Sertrans, İzmir ofisiyle Ege bölgesinin gerek ihracat gerekse ithalat alanında gelişmesine katkı yapacak.

TÜİK verilerine göre Ocak-Haziran 2020 döneminde Ege bölgesi dış ticaret hacminin yaklaşık 17 milyar Dolar seviyelerinde olduğunu belirten Batuhan Keleş, Ege Bölgesi’nin bu anlamda önemli bir potansiyel taşıdığını dile getirdi ve “Bölgenin gerek ihracat gerekse ithalat pazarında büyümesine katkı sağlayacak her alanda adım atacağız.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz