Seger Korna, yeni ürünleri ile Automechanika İstanbul’a katıldı

0
1558

Korna tasarımı, üretimi ve satışı yapan Seger, 6-9 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Automechanika İstanbul 2017 Türkiye Fuarı’na katılarak, yeni ürünleri ve yeni projeleri hakkında ziyaretçilerine bilgiler verdi.

Bugün ülkemizde ve dünyada önemli araç üreticileri ile yaptığı anlaşmalarla elektrikli ve havalı korna üretiminde bir dünya markası haline gelen Seger, İstanbul’da otomotiv endüstrisini bir araya getiren Automechanika İstanbul 2017 Türkiye Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluştu.

Seger Satış ve Pazarlama Müdürü Cüneyt Coşkun, sektörün buluşması ve yeniliklerin ve yeni ürünlerin tanıtımı açısından fuarın çok önemli olduğunu kaydederek, “Automechanika İstanbul, her yıl otomotiv endüstrisinin yanı sıra otomotiv yan sanayi aktörlerini bir araya getiriyor. Bu nedenle fuar çok önemli bir buluşma noktası. Seger olarak bu yıl da Automechanika İstanbul’da yeni ürünlerimizi tanıtma olanağı bulacağız. Hedefimiz Güney Amerika’dan Rusya’ya, Ortadoğu’dan Uzakdoğu’ya kadar OEM ve yenileme pazarında söz sahibi olan küresel bir marka olmak. Bu nedenle dünya çapında otomotiv sektörünün temsilcilerinin yer aldığı tüm fuarlara katılıyoruz.” dedi.

Ekim 2017’den sonra üretilip Türkiye’de satışa sunulan tüm ağır vasıta ve iş makinelerinde zorunlu olacak geri vites kornası uygulaması için, Seger 21GK kodlu yeni ürününün tanıtımını fuarda yaptı. Binek taşıtlar, hafif ticari taşıtlar, ağır vasıta ve iş makinaları için özel olarak üretilen ve olası kazaların önlenmesinde etkili olan geri vites kornaları hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçiler Seger’in standında sorularına cevap buldular. Yekpare plastik bir gövde ve plastik borularıyla hafif ve kompakt bir yapı sunan üç borulu yeni kornalar da Seger’in fuarda tanıtacağı diğer yeni ürünleri arasında yer aldı.

Seger Satış ve Pazarlama Müdürü Cüneyt Coşkun

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz