Schaeffler, yüksek başarı gösteren tedarikçilerini ödüllendirdi

0
398
Schaeffler
Tedarikçileriyle kurduğu yakın ortaklıkları uzun vadedeki başarısının anahtarı olarak gören Schaeffler, 2023 Tedarikçi Günü’nde en iyi 19 tedarikçisini ödüllendirdi.
Renault Trucks

Küresel otomotiv ve endüstri tedarikçisi Schaeffler, Almanya’nın Herzogenaurach şehrinde düzenlediği Tedarikçi Günü’nde, sergilemiş oldukları üstün başarılardan dolayı 19 tedarikçisini ödüllendirdi. Schaeffler Tedarikçi Ödülü kapsamında İnovasyon, Sürdürülebilirlik, Maliyet Etkinliği, Kalite ve Tedarik Zinciri başlıklı beş kategoride verilen ödüller, 450 kişinin katıldığı bir törenle Aile hissedarı ve Schaeffler AG Denetim Kurulu Başkanı Georg F.W. Schaeffler ve Schaeffler AG CEO’su Klaus Rosenfeld tarafından sahiplerine verildi.

Tedarikçilerimizle sıkı ortaklıklar kurmak önemli

Schaeffler AG’nin Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Andreas Schick,“Tedarikçilerle yakın ilişkiler kurmak Schaeffler için çok önemli. Küresel tedarik zincirlerinde yaşadığımız devasa zorlukları göz önüne aldığımızda, tedarikçilerimizle sıkı ortaklıklar kurmak hiç olmadığı kadar önemli hale gelmiş durumda. Bunun, şirketimizin uzun soluklu başarısının anahtarı olduğunu düşünüyoruz.” şeklinde konuştu.

Tedarik zinciri boyunca dijitalleşme ve sürdürülebilirlik konularının ana odak noktası olduğu Schaeffler Tedarikçi Günü’nde Schick, açıklamalarına şöyle devam etti: “Dijitalleşme yeni ürün ve çözümler üretmek için büyük bir potansiyel vadediyor ve Schaeffler, tedarik zinciri boyunca dijital çözümler sunarak şirketin dönüşümünde itici rol oynuyor. Tedarikçilerimizle birlikte dijitalleşmenin getirdiği fırsatlardan faydalanarak değer yaratma sürecimizi daha çevik, etkin ve en nihayetinde daha da sürdürülebilir bir hale getireceğiz.

Schaeffler AG Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Andreas Schick
Tedarik zinciri boyunca dijitalleşmeye ve sürdürülebilirliğe odaklanılan Schaeffler Tedarikçi Günü’nde Schaeffler AG Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Andreas Schick, tedarikçilerle olan ortaklık ağının şirketin uzun dönem başarısında oynadığı rolü vurguladı.

İnovasyon, Sürdürülebilirlik ve Tedarik Zinciri gibi kategorilerde ödüller verildi

Dijitalleşmenin Schaeffler için stratejik önemi, tedarikçi ödüllerindeki “İnovasyon” kategorisinde verilen tüm ödüllere de yansıdı. Ödül, Endüstri 4.0 gibi alanlarda geliştirilen dijital çözümlere veya çevrimiçi hizmet portallarının ortak geliştirilmesi gibi konularda başarı sergileyen tedarikçilere verildi. Schaeffler, “Sürdürülebilirlik” kategorisinde, ham maddelerin etkin kullanımı, üretim kaynaklı atıkların geri dönüşümü ve yenilenebilir kaynaklardan enerji üretimine odaklanarak 2040 yılına kadar iklim nötr hale gelme hedefine destek olan tedarikçileri ödüllendirdi. “Tedarik Zinciri” kategorisindeki Schaeffler Tedarikçi Ödülü, mükemmel teslimat güvenilirliği sunan ve dayanıklı teslimat zincirlerine sahip tedarikçilere verilirken, “Kalite” kategorisindeki ödüllerle üstün kalite performansı sergileyen tedarikçiler ödüllendirildi. “Değer” kategorisindeki ödüller ise Schaeffler’in kurmuş olduğu, şirketin küresel çaptaki rekabet gücünü sürdürebilmesinde kilit rol oynayan güçlü ortaklıklara takdim edildi.

      CEVAP VER

      Lütfen yorumunuzu giriniz!
      Lütfen isminizi buraya giriniz