Scania’dan “Scania’m Cepte” uygulaması

0
1426
Renault Trucks

Tüm hizmetleri tek bir platformda toplayan Scania, yeni uygulaması “Scania’m Cepte” ile kullanıcılarına pratik bilgiler ve hızlı çözümler sunuyor.

Scania, tüm teknolojik yenilikleri yakından takip ederek müşterilerine zaman kazandıracak uygulamaları ile hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor. IOS ve Android işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlardan ücretsiz olarak indirilen “Scania’m Cepte” ile kullanıcıların hayatları oldukça kolaylaşıyor.

Scania’m Cepte” uygulamasında yol yardım, servis randevusu, güncel servis kampanyaları, kişiye özel kampanyalar, bakım anlaşmaları ve yeni araç bilgileri gibi sayfalar mevcut.

Scania’m Cepte”yi kullanan kişiler yakınında bulunan Scania yetkili satıcı ve servislerine, lastik değişim noktalarına, tır parklarına, restoranlara ve konaklama için otellere kadar ihtiyacı olan tüm yerleşkelere kolayca ulaşabiliyor. Ayrıca DOD Ağır Vasıta, kişiselleştirilmiş eğitim, koçluk, filo takibi SESS (Scania Entegre Sürüş Sistemleri) ve sürücü ligi platform sayfalarına kolayca erişebiliyorlar.

Mobil uygulamada ayrıca ekonomik-güvenli sürüş ve araç kullanımına yönelik bilgilerin verildiği videolara, Scania aksesuvarlarına ve Scania Dünyası’ndan en güncel haberlere ulaşılabiliyor.

Scania’m Cepte” mobil uygulamasıyla, sadece Scania sürücüleri değil, firma yetkililerinin ve tüm Scania severlerin, Scania hakkında en güncel bilgilere ulaşabilmesi amaçlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz