Sakarya VİB Turizm’in de tercihi Otokar Sultan

0
2872

Otokar Sultan, servis ve turizm firmalarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Kendi teknolojisi, tasarımı ve uygulamaları ile ihtiyaca uygun toplu taşımacılılık otobüsleri üreten Otokar, Sakarya VIB Turizm Kooperatifi’ne üç adet Sultan Mega teslimatı yaptı.

Otokar, Türkiye’nin yanı sıra Fransa, Almanya, İtalya ve İspanya gibi ülkelerde de büyük beğeni toplayan Sultan otobüsleri ile toplu taşımacılıkta büyük talep görüyor. Geçtiğimiz sene 20 binincisi banttan indirilen Sultan, Sakarya VİB Turizm Kooperatifi‘nin de tercihi oldu. Otokar, turizm sektörü için özel donanımlarla üretilen 35+1+1 kişilik yolcu sığalı üç adet Sultan Mega’yı düzenlenen törenle teslim etti.

Otokar bayisi Gaziantepli Kardeşler tarafından satışı gerçekleştirilen araçlar için Sakarya Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde düzenlenen teslimat törenine Sakarya VİB Turizm Kooperatifi Başkanı Seyhan Azder, Yönetim Kurulu üyeleri ve Gaziantepli Kardeşler Bölge Satış Müdürü Vedat Kaşık katıldı.

Filolarına katılan üç Sultan Mega’yı şehiriçi yolcu taşımacılığında kullanacaklarını kaydeden Seyhan Azder, Otokar güvencesiyle üretilen Sultan Mega’yı yol tutuşu, konforu, yüksek yolcu taşıma sığası ve bagaj hacminin yanı sıra düşük işletme giderleri nedeniyle tercih ettiklerini söyledi.

Sakarya VİB Turizm Kooperatifi‘nin genişleyen filosuna katılan üç adet Sultan Mega’nın hayırlı olmasını dileyen Vedat Kaşık ise “VİB Turizm Kooperatifi’nin Sultan araçlarını tercih etmelerinden büyük mutluluk duyduk.” açıklamasını yaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz