SAF HOLLAND, IAA Fuarı’nda yeni ürünlerini tanıtacak

0
2172
Renault Trucks

SAF-HOLLAND, 2018 IAA Ticari Taşıtlar Fuarı’nda geleceğin ticari taşıtlar çözümlerini sunacak. Dingil ve beşinci teker alanlarında uzman olan SAF-HOLLAND, 26’ncı salonda bulunan A06 standında yeni ürünler sunarken filo operatörleri için dijital ürünlere de odaklanacak. Fuar standındaki farklı gösteriler, IAA ziyaretçilerini yarının ticari taşıtlar dünyasına taşıyacak.

SAF-HOLLAND, ticari taşıt ve lojistik zincirlerinin dijital ağını yönlendiriyor ve yenilikleri için mekanik bileşenleri duyarga sistemleriyle birleştiriyor. SAF-HOLLAND CEO’su Detlef Borghardt, IAA katılımlarına yönelik açıklamasında “Ürünlerimiz ve sistemlerimiz ile yarının ulaştırma dünyasını daha verimli ve daha sürdürülebilir hale getiriyoruz. IAA 2018 Fuarı, bir kez daha çekici ve treyler için akıllı mekanik ve dijital çözümlerimizi sunmak üzere bizlere mükemmel bir platform sunuyor.” dedi.

SAF-HOLLAND standındaki etkinlik alanları

Fuar standındaki etkinlik alanları, mekanik bileşenler ve duyarga sistemlerinin kombinasyonunu etkin bir şekilde sunacak. Canlı olarak gerçekleştirilecek sunumlar ile hidrolik amortisör olmadan sönüm yapılmasını sağlayan SAF Uyarlanabilir Hava Sönümleme sisteminin nasıl çalıştığı etkileyici bir şekilde gösterilecek. Ticari taşıt tedarikçisi SAF-HOLLAND, IAA Fuarı’nda aynı zamanda özerk (otonom) sürüş çözümleri ve şu anda üretimde olan hidrolik tahrikli SAF INTRA TRAK dingilini de sunacak.

SAF-HOLLAND Grup büyüyor

Büyüyen SAF-HOLLAND Grup için IAA’daki önemli bir konu ise ticari taşıt parçaları oluyor. 2018 yılında SAF-HOLLAND, Asian York Grubu, İtalyan kaplin uzmanı V.ORLANDI ve İngiliz telematik ve bağlantı uzmanı Axscend‘in çoğunluk hissesini satın aldı. Böylece SAF-HOLLAND, uluslararası varlığını büyütürken kaplin sistemlerinde ve dijital çözümlerdeki yetkinliğini de güçlendirdi. SAF-HOLLAND Grup, gelecekte bu sinerjiyi daha iyi kullanarak ürün ve hizmetlerinin kalitesini artırmak üzere yatırımlarına devam edecek. SAF-HOLLAND ve V.ORLANDI, IAA Fuarı’nda karşılıklı olan standlarında yer alacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz