SAF-HOLLAND, DAF’tan tedarik ödülü aldı

0
1659
SAF-HOLLAND_DAF_Award
SAF-HOLLAND, PACCAR’a tedarik ettiği yüksek kaliteli beşinci tekerler için ödül kazandı. Almanya Singen’deki SAF-HOLLAND fabrikası Satış Müdürü Gerhard Herberg, Genel Müdürü Dr. Rainer-Rudolf Gärtner ve Kalite Müdürü Jürgen Lanz (soldan sağa) "10 PPM" sertifikasını aldıkları için mutluydular.

SAF-HOLLAND, DAF’tan tedarik ödülü alan tek Avrupalı beşinci teker üreticisi oldu. Kamyon üreticisi DAF, Baden-Württemberg Singen ticari taşıt tedarik fabrikasından gelen parçaların yüksek kalitesi nedeniyle bu ödülü verdi.  

DAF’ın sahibi olan ABD’li kamyon üreticisi PACCAR, her yıl, zorlu “10 PPM” kalite standartlarını karşılayan ya da aşan tedarikçilere ödül veriyor. “10 PPM”  PACCAR’e tedarik edilen her bir milyon parçadan azami 10 tanesinin hatalı olduğu anlamına geliyor. Tedarikçiler, ödülü almak için teslimat performansı ve müşteri hizmetlerini de içeren zorlu gereklilikleri de karşılamak zorundalar.

SAF-HOLLAND_SK-S_36.20_W
Düşük ağırlıklı ve az bakım gerektiren SAF-HOLLAND SK-S 36.20 W beşinci teker

Singen’deki SAF-HOLLAND Avrupa Kamyon Birimi Başkanı Dr. Rainer-Rudolf Gärtner, ödülle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Yenilikçi Holland beşinci tekerlerimiz ticari işletmede teslim olarak DAF da dahil olmak üzere tüm önde gelen kamyon markalarına sunuluyor. Bu ödül, geçmiş yıllarda oluşturduğumuz işbirliğinin altını çiziyor ve gelecekte de en yüksek performanslı Holland beşinci tekerlerini sunmamız için teşvik sağlıyor.” 2018’de PACCAR, dört kıtadan 26 ülkedeki 337 tedarikçiyi gerekli en üst seviyedeki kalite performansını karşıladığı için onayladı. SAF-HOLLAND, yüksek kaliteli beşinci tekerleri için ödülle onurlandırılan tek Avrupalı üretici.  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here