Robot teknolojisinde Türkçe eğitim

0
682
Universal Robots Akademi
Renault Trucks

Günümüz üretim süreçlerinde tüm sektörler verimliliği artırmak için hızlı ve kolay uygulanabilir araçlara yöneliyor. Universal Robots, cobot’larında olan standart Türkçe dil avantajının yanı sıra UR Akademi platformunda online, ücretsiz olarak sunduğu cobot programlama eğitimine 2019 yılında Türkçe yeni dil seçeneğini ekleyecek. Türkçe dil seçeneğiyle alanında bir ilke imza atarak Türkiye’deki farklı ölçekten tüm sektörlere robot eğitimi avantajı sunacak

Universal Robots, cobot’larında olan standart Türkçe dil avantajının yanı sıra UR Akademi platformunda online, ücretsiz olarak sunduğu cobot programlama eğitimine 2019 yılında Türkçe yeni dil seçeneğini ekleyecek.

Dünyanın bir numaralı kolaboratif robot markası Universal Robots’un insan makine işbirliğine dayalı çalışma kavramı ve ileri teknolojisiyle çeşitli endüstri kollarında kullanıcılara önemli avantajlar sağlayan çalışmaları eğitim hizmetlerine de yansıyor.Universal Robots endüstriyel süreçlerde rekabet avantajı yaratmak için verimliliği artıran kolay uygulanabilir araçlara yönelen tüm sektörlere UR Akademi ile çözüm sağlıyor. İşbirliğine dayalı robot (cobot) kavramını öğrenmek ve robot programcısı olmak isteyenler için sunduğu ücretsiz platform UR Akademi’ye ekleyeceği yeni Türkçe dil seçeneğiyle, Türkiye’deki farklı ölçekten tüm sektördeki kullanıcılara ulaşarak robot eğitimini genişletiyor. Otomasyonu herkes için erişilebilir hale getiriyor.

Universal Robots cobot kullanımı

“Kullanıcılar robot kurulum, programlama ve esnek kullanım kolaylığını ilk elden tecrübe ediyorlar

Robot kullanımını tüm büyük ölçekli işletmelerin yanı sıra KOBİ’lerde de artırmayı amaçladıklarının altını çizenUniversal Robots Türkiye Satış Geliştirme Yöneticisi Kandan Özgür Gök, “UR Akademi’de kolay çevrimiçi eğitim modüllerimiz, etkileşimli simülasyonlar yoluyla uygulamalı öğrenim imkanı sunuyor. UR Akademi, robot programcısı olmak için dünya çapında 130’dan fazla ülkeden katılan 45 binden fazla kullanıcıya sahip. Kullanıcılarımız, UR Akademi’ye giriş yaparak robot kurulumunun çok kolay olduğunu ilk elden tecrübe ediyorlar ve hangi üretim görevlerinin otomatikleştirilebileceğini görebiliyorlar. Kullanıcılarımızdan bu yönde olumlu geri dönüşler almak bizi sevindiriyor. İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Çince, Japonca, Korece ve Tayca olarak 8 dilde sunulan 9 online modül, robot teknolojisi alanında tecrübesi olmayan kullanıcılara dahi önemli bir kolaylık sağlıyor. Universal Robots Akademi sayesinde sadece 87 dakikada robot programcısı olunabiliyor. Universal Robots olarak, yeni Türkçe dil seçeneği ekleyerek Türkiye’deki kullanıcılara da önemli avantajlar sağlamayı amaçlıyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz