Renault Trucks, Ege turunu tamamladı

0
1147
Renault Trucks

Renault Trucks ve Özmutlubaş Otomotiv, mart ayı boyunca Ege’de filo sahipleri ve kamyon sürücüleri ile buluştu. Üç bine yakın müşteri ile görüşmelerde bulunan Renault Trucks, sergilediği T, D ve K serisi araçlar ile büyük ilgi topladı.

Renault Trucks, müşterileri ile buluşmak üzere yola çıktı. 3 bin 500 km yaparak Afyon, Manisa, İzmir, Aydın ve Muğla’daki özel etkinlikleri tamamlayan Renault Trucks; dağıtım kamyonları, uzun yol çekicileri ve inşaat kamyonlarını kapsayan geniş ürün modelleri ile Ege’yi dolaştı.

Renault Trucks Türkiye Genel Müdürü Sébastien Delépine, müşterileri ile bir arada olmak için Türkiye’yi dolaşacaklarını belirterek, “Türkiye’de uzun yol, inşaat ve dağıtım sınıflarında iddiamızı sürdürüyoruz. Ege’de farklı illerde müşterilerimiz ile buluştuk. Gördüğümüz ilgiden oldukça memnunuz. Bu etkinlikler sayesinde yüksek potansiyeli olan Ege Bölgesi’nde müşterilerimize araçlarımızı yakından tanıtma ve anlatma şansını yakaladık. Aldığımız geri bildirimler ve araçlarımız hakkındaki görüşler, bize bir kez daha doğru yolda olduğumuzu gösterdi.” dedi.

2018 yılında çeşitli etkinliklerle müşterilere ulaşacağız

Sébastien Delépine, Türkiye’de 2018 yılında çeşitli etkinlikler ile müşterilerine ulaşacaklarının altını çizerek, “Farklı alanlarda taşımacılık hizmeti veren müşterilerimizi, çalışma alanlarında ziyaret ediyoruz. Araçların çalışma şartlarını da gözlemlediğimiz sahalarda müşterilerimiz ile buluşmak, en doğru bilgilere ulaşmamızı sağlıyor. Bu doğrultuda araçlarımızın yakıt verimliliği, sağlamlığı, sürüş ve konfor bakımından üstünlüğünü bir kez daha gözlemledik. Halihazırda Renault Trucks kullanıcılarının yanı sıra araçlarımızı inceleyen diğer firma ve sürücülerin araç özellikleri ve performanslarından etkilenmesi bizleri oldukça memnun etti.” dedi.

Renault Trucks, yakıt tasarrufu ve konforu ile uluslararası ve yurtiçi nakliye alanında ön plana çıkan T serisi çekicileri, dağıtım sınıfındaki D serisi kamyonları ve inşaat sınıfında sağlamlığıyla ön plana çıkan K serisi kamyonları sergilediği özel etkinliklerine devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz