Renault Trucks, doğu illerini gezdi

0
1132

Renault Trucks, Ege Bölgesi ile başladığı Türkiye turuna Doğu illeri ile devam etti. Renault Trucks, yetkili bayisi İmam Kayalıoğulları Otomotiv ile birlikte düzenlediği Güney Doğu ve Doğu Anadolu turunda lojistik ve nakliye firmalarını çalışma alanlarında ziyaret etti. Adana’da başlayan etkinlikler, 11 ilin ardından Malatya’da tamamlandı.

Renault Trucks, çıktığı Doğu turunda Adana, Mersin, Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Muş, Bingöl, Elazığ ve Malatya illerinde özel etkinlikler düzenledi. Dağıtım kamyonları ve uzun yol çekicileri ile Doğu’da il il dolaşan Renault Trucks, kamyon sürücüleri ve filo sahipleri ile bir araya geldi.

Renault Trucks, Güney Doğu ve Doğu Anadolu’daki turuna uzun yol T serisi çekiciler ve dağıtım kamyonları olan D serisi ile çıktı. Yakıt tasarrufu ve konforu ile kullanıcılarının operasyonlarına değer katan Renault T çekiciler, özellikle uluslararası ve yurtiçi nakliyesi için sunulurken D serisi kamyonlar, yurtiçi dağıtım alanında kullanılıyor.

Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, Türkiye’deki 20’nci yıllarını müşterileri ile kutladıklarını belirterek, “Renault Trucks olarak araçlarımızın tasarım aşamasından teslimatına, teslimattan sonra da operasyonları boyunca müşterilerimizin yanında oluyoruz. Hatta işimizin büyük bir kısmı araçlarımızın teslimatından sonra başlıyor diyebiliriz. Tüm dünyadaki operasyonlarımızı bu şekilde müşterilerimiz ile birlikte yürütüyoruz. Bu nedenle onları dinlemek, çalışma alanlarında ziyaret etmek bizim için büyük önem taşıyor. Yolumuzun Güney Doğu ve Doğu Anadolu’dan geçmesine çok memnunuz. 11 ili ziyaret ederek tır parklarından, sebze-meyve halleri ve kooperatiflere kadar farklı noktalarda binlerce müşterimiz ile buluştuk. Bölgelerdeki nakliye filoları ile bir araya gelerek verimli taşımacılık çözümleri için görüştük.” dedi.

Ömer Bursalıoğlu, Doğu turunda müşterilerin T ve D serisi araçları incelediklerini vurgulayarak, “Renault Trucks, yıllardır sürdürdüğü düşük yakıt tüketimi önderliğinin yanı sıra toplam sahip olma maliyetinde sağladığı avantajlarla pazarın en iyisi olmaya devam ediyor. Taşımacılık alanında hizmet veren firmaların en büyük işletim giderlerinden olan yakıt tüketimi, Renault Trucks T serisi çekici ve D serisi kamyonlar ile mümkün olan en düşük noktaya taşınıyor. Sunduğumuz diğer çözümler ile de müşterilerimizin operasyon maliyetlerini düşürmeye odaklanıyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz