Renault Trucks, D-MED Türkiye turunun ilk ayağını tamamladı

0
195
Renault_Trucks_D_MED_Roadshow_Koc__aslanlar_Otomotiv_Go__rsel_5
Renault Trucks, yetkili bayi Koçaslanlar Otomotiv ile D-MED kamyonların Türkiye turunun ilk etabını tamamladı.

Renault Trucks, yetkili bayi Koçaslanlar Otomotiv ile D-MED kamyonların Türkiye turunun ilk etabını tamamladı. Taşımacılık profesyonelleri ile buluşulan etkinliklerde yeni araçlar, büyük ilgi gördü.

Renault Trucks ve Koçaslanlar Otomotiv, İstanbul, Çorlu, Bursa, Bolu, Düzce ve Sakarya’da tamamlanan ilk bölge rotasında büyük bir ilgi ile karşılandı. Renault Trucks D-MED 4×2 ve 6×2 kamyonların yakından incelendiği etkinliklerde, kooperatifler ve taşımacılık profesyonellerinin çalışma alanları da ziyaret edildi.

renaulttrucks_Mahmut_Kocaslanlar_Koc__aslanlar_Otomotiv_Yo__netim_Kurulu_Bas__kan__
Koçaslanlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan

Koçaslanlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, etkinlikler sonrasında açıklamada bulunarak, “Özellikle pandemi sürecinde değişen tüketim alışkanlıkları doğrultusunda şehiriçi dağıtım araçlarının önemi daha da arttı. Renault Trucks D-MED serimiz, gerek tonaj gerek kasa uzunlukları gerekse sağladığı avantajlı hacimler sebebiyle segmentinde öne çıkıyor. Bu geniş yelpaze, gıda ve soğuk zincir sektöründe farklı araç ihtiyaçlarını karşılarken, dayanıklı tüketim mallarında tenteli veya açık kasa araç ihtiyacıyla da örtüşüyor. Bu nedenle Türkiye genelinde düzenlenen etkinliklerle taşımacılık sektörünün profesyonellerine ve kendi işini yapan kobilere yeni D- MED serisini yakından inceleme fırsatını sunmayı planladık.” dedi.

Renault_Trucks_D_MED_Roadshow_Koc__aslanlar_Otomotiv_Go__rsel_1
Taşımacılık profesyonelleri ile buluşulan etkinliklerde yeni araçlar, büyük ilgi gördü.

250 bg ve 280 bg alternatifleri ile sunulan Renault Trucks D-MED kamyonlar, tam otomatik şanzıman, havalı süspansiyon ve klima donanımı ile segmentinde opsiyonel olan birçok özelliği standart hale getiriyor. Renault Trucks D-MED kamyonlar, 4×2 ve 6×2 seçenekleri ile sunuluyor. Tüm üstyapı yüksekliklerine ve kabinlere uygun D-MED serisi, bütün dağıtım hizmetlerinin gerekliliklerini en üst noktada karşılıyor.

Renault_Trucks_D_MED_Roadshow_Koc__aslanlar_Otomotiv_Go__rsel_4
Renault Trucks D-MED 4×2 ve 6×2 kamyonların yakından incelendiği etkinliklerde, kooperatifler ve taşımacılık profesyonellerinin çalışma alanları da ziyaret edildi.

İlk rotada büyük ilgi

Etkinliklerde araçların büyük ilgi gördüğüne değinen Mahmut Koçaslan, “Pandemi nedeniyle özel tedbirler alarak buluşmalarımızı gerçekleştirdik. Taşımacılık sektörünün bu etkinliğe gösterdiği ilgiden ve yeni ürünleri tanıma hevesinden çok mutlu olduk. Renault Trucks D-MED araçların uygulamalara göre özelleştirilebilen farklı dingil ve kasa ölçüleri olması ve her işin ihtiyacını karşılayabilen donanımları takdir edildi. Sınıfının en ekonomik yakıt tüketimine sahip olması nedeniyle beğeni topladı. Aracın dizayn ergonomisi sebebiyle manevra kabiliyetinin yüksek olması ise beğenilen diğer bir özelliğiydi” şeklinde konuştu.

Renault_Trucks_D_MED_Roadshow_Koc__aslanlar_Otomotiv_Go__rsel_2
Renault Trucks ve Koçaslanlar Otomotiv, İstanbul, Çorlu, Bursa, Bolu, Düzce ve Sakarya’da tamamlanan ilk bölge rotasında büyük bir ilgi ile karşılandı.

Renault Trucks D-MED buluşmaları, Ege’de devam ediyor

Renault Trucks D-MED kamyonların Türkiye turu, İzmir, Denizli ve Antalya illeri ile devam edecek. 16 Haziran ve sonrasında etkinlikler, Mersin ve Adana’da gerçekleştirilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here