Renault Trucks, Adana’da İkikardeş Otomotiv ile gücünü artırıyor

1
1141
Renault_Trucks_ikikardes_Otomotiv_Gorsel_1
Renault Trucks, yeni yetkili bayisi İkikardeş Otomotiv ile Adana bölgesinde gücünü artırıyor.

Güçlü ürün yelpazesinin yanı sıra satış ve satış sonrası hizmetleri ile de Türkiye’de hizmet ağını geliştiren Renault Trucks, ticari taşıtlar alanında uzman İkikardeş Otomotiv ile yollarını birleştirdi. İkikardeş Otomotiv, Renault Trucks Adana yetkili bayisi olarak kamyon ve çekiciler için satış ve satış sonrası hizmetler sunacak. Bu doğrultuda Renault Trucks ve İkikardeş Otomotiv, Adana’da müşterileri ile bir araya geldi.

Adana’da Renault Trucks ve İkikardeş Otomotiv’in üst düzey yöneticileri ile müşterilerin katıldığı bir iftar yemeği düzenlendi. Renault Trucks Kıdemli Başkan Yardımcısı Olivier De Saint Meleuc ve İkikardeş Otomotiv Genel Müdürü Uğur İkikardeş açılış konuşmalarını yaptılar. Etkinlik sırasında müşteriler, Renault Trucks’ın 2019 model T 520 yüksek kabin çekicisini inceleme şansını da buldular.

Olivier_De_Sait_Meleuc_Renault_Trucks_K__demli_Bas__kan_Yard__mc__s__
Renault Trucks Kıdemli Başkan Yardımcısı Olivier De Saint Meleuc

Türkiye’de pazar payını en hızlı yükselten marka olmaktan gurur duyduklarını dile getiren Olivier De Saint Meleuc, açılış konuşmasında “Türkiye’de 20 yılı aşkın süredir elde ettiğimiz başarıda araçlarımız kadar satış sonrası hizmetlerimizin de payı yüksek. Bu nedenle değerli bayilerimizin sağladığı hizmet ve desteğin altını çizmek isterim. Ticari taşıtlar, birçok sektörün bel kemiği olarak kesintisiz ve en verimli şekilde yoluna devam etmek durumunda. Bunu da ancak yaygın ve uzman bir satış ve satış sonrası ağıyla sağlayabilirsiniz. Renault Trucks olarak sunduğumuz hizmetlerle her zaman müşterilerimize yakın olduğumuz gibi araçlarımızın ikinci el değerlerini de koruyoruz.” diye konuştu.

Ugur_ikikardes_ikikardes_Otomotiv_Genel_Mu__du__ru__
İkikardeş Otomotiv Genel Müdürü Uğur İkikardeş

İkikardeş Otomotiv Genel Müdürü Uğur İkikardeş, Renault Trucks ile yaptıkları işbirliğine dair açıklamada bulunurken Adana bölgesinin lojistik sektöründeki önemine değinerek, şunları söyledi: “Adana bölgesi, geçiş yollarının en önemli kavşağında yer alması ve güçlü araç filosu ile lojistik alanında önemli bir yere sahip. Yurtiçi ve dışına olan çok-modlu bağlantı kolaylığının sağladığı avantajlarla yalnız Türkiye’nin değil, aynı zamanda Ortadoğu ve Doğu Akdeniz’in en önemli lojistik merkezlerinden biri konumunda.İkikardeş, şöyle devam etti: “Renault Trucks, geniş ürün yelpazesi sunan ve araçlarının her zaman arkasında duran bir üretici olarak, müşterileri ile uzun soluklu çözüm ortaklığı için satış sonrası hizmetlere çok önem veriyor. İkikardeş Otomotiv olarak bizler de Renault Trucks ile tam uyum sağlayacağımıza inanıyoruz. Bu işbirliğinin lojistik ve taşımacılık sektörüne fayda sağlayacağına, uzun süreli ve müşterilerimiz için kazançlı bir iş ortaklığı olacağına şüphemiz yok.”

Renault_Trucks_ikikardes_Otomotiv_Gorsel_4
Renault Trucks ve İkikardeş Otomotiv, Adana’da müşterileri ile bir araya geldi.

Satış sonrası hizmetler için yatırımlarının devam ettiğini belirten Renault Trucks Türkiye Başkanı Sébastien Delépine ise “Adana bölgesi kadar stratejik bir yerde İkikardeş Otomotiv’in de Renault Trucks ailesine katılmasından oldukça memnunuz. Satış yetkilerinin yanı sıra planlı bakım, onarımlar ve Renault Trucks onaylı parçalar ile servis hizmeti sunuyor olacaklar.” dedi.

Renault_Trucks_ikikardes_Otomotiv_Gorsel_2
İkikardeş Otomotiv, Adana yetkili bayisi olarak kamyon ve çekiciler için satış ve satış sonrası hizmetler sunacak.

Delépine, Türkiye’nin çeşitli illerine dağılmış servis ve satış sonrası bayileri ile hizmet verdiklerini dile getirerek, “2019’da yeni bayilerimiz ile ailemizin daha da genişlemesini planlıyoruz. Ayrıca müşterimizin bulunduğu bölgelerde mobil çözümler de sunuyoruz. 7 gün 24 saat yol yardım hizmeti ile acil bir durumda müşterilerimize destek veriyoruz. Gereken tüm yedek parçaları kendi depomuzdan Türkiye’nin her yerine 1 günde ulaştırabiliyoruz.” açıklamasında bulundu.

Renault_Trucks_ikikardes_Otomotiv_Gorsel_3
Adana’da Renault Trucks ve İkikardeş Otomotiv’in üst düzey yöneticileri ile müşterilerin katıldığı bir iftar yemeği düzenlendi.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here