Renault Master kısa şasi panel van

1
2458

Hafif ticari taşıt ürün yelpazesini zenginleştirmeye devam eden Renault; minibüs, kamyonet ve panel van sürümleri bulunan Master modeli için müşterilerine yeni bir seçenek daha sunuyor: Master kısa şasi panel van.

8 ve 9 m3’lük seçenekleri olan kısa şasi Master panel van, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçebilme gibi önemli bir özelliğe sahip. Yeni 2.3 dCi 130 bg Euro 6 dizel motoru ile azami 320 Nm tork üreten Master panel van, 7.7 ve 7.8 litre değerler ile düşük yakıt tüketimi sunuyor. Master panel van, sağlamlığı ve işlevselliği yansıtan tasarımının yanı sıra ferah ve konforlu bir kabine sahip.

Master panel van; ABS, Acil Fren Destek Sistemi (AFU), Elektronik Denge Sistemi (ESP), Yokuş Kalkış Destek Sistemi, Römork Savrulma Önleyici, Extended Grip (Yol Tutuş Desteği), sürücü hava yastığı, darbe emici yan koruma barları, ön ve arka disk frenler gibi önemli güvenlik donanımlarını standart olarak sunuyor.

Master kısa şasi panel van

Diğer taraftan Master panel van standart sunulan zengin konfor donanım seçenekleri ile dikkat çekiyor. USB ve bluetooth bağlantılı radyo, direksiyondan kumandalı müzik sistemi, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, elektrikli ön camlar, uzaktan kumandalı merkezi kilit, yol bilgisayarı, 180° açılır kanatlı arka kapı, 16’’ kapaklı metal jantlar ve stepne gibi donanımları standart donanımlar arasında yer alıyor. Müşteriler ayrıca sis farı, hız sabitleyici, otomatik yanan far, yağmur duyargası, klima ve ön yolcu hava yastığı gibi seçenekler edinebiliyor.

Kısa şasi Renault Master panel van, 103 bin 100 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

8 ve 9 m3’lük seçenekleri olan kısa şasi Master panel van, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçebilme gibi önemli bir özelliğe sahip.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz