Prometeon Türkiye ve Fevzi Gandur Logistics işbirliği

1
441
Cengiz-Ceylandag_s
Fevzi Gandur Logistics Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Genel Müdürü Cengiz Ceylandağ

Prometeon Türkiye filolarla gerçekleştirdiği işbirliklerini geliştirmeye devam ediyor. Prometeon Türkiye, şimdi de 70 yılı aşan deneyimiyle, tüm modlarda taşıma operasyonları yöneten ve entegre lojistik hizmetleri sunan Fevzi Gandur Logistics ile önemli bir işbirliğine imza attı.

1948 yılından bu yana farklı sektörlerden birçok müşterisinin taşıma ve lojistik süreçlerine çözüm ortağı olmakla beraber, son 4 yıldır üst üste ‘yılın en başarılı lojistik şirketi’ seçilen Fevzi Gandur Logistics ile Prometeon Türkiye filo yönetimi alanında güçlerini birleştirdi.

Polonya, Macaristan, İsviçre, Çek Cumhuriyeti ve Slovakya gibi Avrupa ülkeleri başta olmak üzere yedek parçadan uçak lastiğine ve tekstil ürünlerine kadar farklı sektörlerdeki müşterilerinin lojistik ve taşıma hizmetlerini yürüten Fevzi Gandur Logistics, anlaşma kapsamında operasyonel maliyetlerin en aza indirilmesi amacıyla Prometeon Türkiye’nin “ProTruck” çatısı altında sunduğu filo yönetimi hizmetlerinden yararlanacak.

İşbirliği ile filolarındaki lastiklerinin verimliliğini yükselteceklerini kaydeden Fevzi Gandur Logistics Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Genel Müdürü Cengiz Ceylandağ, “Fevzi Gandur Logistics olarak, kara, hava ve deniz nakliyesi, proje taşımacılığı, depolama ve lojistik alanlarında 1948 yılından bu yana hizmet vermeye devam ediyoruz. Bizim için müşterilerimize kaliteli hizmet sunarken verimliliğimizi korumak çok büyük bir öncelik. Bu anlamda Prometeon ile birbirimize karşılıklı fayda sağlayacağımıza inanıyor, uzun süreli işbirliğimizin daha kaliteli hizmet için önemli olduğunu düşünüyorum.” diye konuştu.

Gokce_Senocak_PrometeonTurkiye
Prometeon Türkiye, Ortadoğu, Afrika, Rusya, Orta Asya Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak

Prometeon Türkiye, Ortadoğu, Afrika, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak isePirelli marka endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üreticisi olarak, ürettiğimiz lastiklerin yanı sıra ‘ProTruck’ çatısı altında yer alan hizmetlerimizle müşterilerimizin operasyonel maliyetlerini en aza indirgemeye yönelik çözümler de sunuyoruz. Firmaya özel ‘terzi işi’ çözümlerimizle şimdi de Fevzi Gandur Logistics’in iş verimliliğini maksimize etmesine imkan sağlayacağız. Fevzi Gandur Logistics ProTruck çözümlerimiz sayesinde operasyonel maliyetlerini minimize edebilecek, mevcut işlerini en verimli şekilde sürdürürken yakıt ve lastik kalemlerinde tasarruf yapabilecek.” dedi.

Yıllık toplam 80 araca “ProTruck” çatısı altındaki hizmetler sunulacak

Prometeon Türkiye, filosunda 80 araca sahip bulunan Fevzi Gandur Logistics “ProTruck” çatısı altında yürütülen yeni lastik ve kaplama lastik ihtiyaçlarının tespiti, düzenli saha çalışmaları ve hurdalık analizi ile zamanında tespit ve müdahale, doğru hava basıncı uygulaması ve stok yönetimi hizmetlerini sunacak.  

Prometeon Türkiye, premium marka Pirelli ticari lastiklerle beraber sunduğu ProTruck hizmetleriyle müşterilerin lastiklerinden en yüksek verimi almalarına destek olmayı ve ana işlerine odaklanmalarını sağlamayı hedefliyor.  

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here