Beltur’un tercihi Isuzu NPR 10 oldu

2
1092
isuzu_Beltur_teslimat
Türkiye’nin önemli ticari araç filo kiralama şirketlerinden Beltur A.Ş. İstanbul‘da düzenlenen törenle yeni Isuzu araçlarını teslim aldı.

Kamu üzerinden filo araç kiralama yapan Beltur’un tercihi yine Isuzu oldu. 11 adet çöp kasalı NPR 10, düzenlenen törenle teslim edildi.

Türkiye’nin önemli ticari araç filo kiralama şirketlerinden Beltur A.Ş. İstanbul‘da düzenlenen törenle yeni Isuzu araçlarını teslim aldı. Plaket takdimi yapılan törende çöp kasalı 11 adet NPR 10 araç Türkiye’nin çeşitli belediyelerinde kamunun hizmetine sunulmuş oldu. Şehiriçi belediye işlerinde kullanılacak olan NPR 10 araçlar uygun boyutlarıyla dar sokaklarda rahatlıkla hizmet verebilirken, uygun işletme maliyetleriyle de belediyelerin işlerini kolaylaştırıyor.

Beltur Yönetim Kurulu Başkanı Feysel Yakşi, Yönetim Kurulu Üyeleri Yaşar Yakşi, Necmettin Yakşi, Genel Müdür Barış Yakşi, Genel Müdür Yardımcısı Halil Keşan, İhale müdürü Ömer Yakşi ve Operasyon Müdürü Miraç Paker’in katılım gösterdiği törene Anadolu Isuzu’dan da Satış Direktörü Yusuf Teoman, Satış Yöneticisi Arif Bugeker ve Bölge Satış Sorumlusu Hamdi Toke ile satışı gerçekleştiren Isuzu yetkili satıcısı Çetaş A.Ş. Genel Müdürü Gülay Kökbaş ve ekibi katılımda bulundu.

isuzu_Beltur_teslimat_
Plaket takdimi yapılan törende çöp kasalı 11 adet NPR 10 araç Türkiye’nin çeşitli belediyelerinde kamunun hizmetine sunulmuş oldu.

Şehiriçi taşımacılığı için en ideal tercih: NPR 10

Şehiriçi yük taşımacılığı ve hizmet sektöründe ideal çözüm isteyenler için özel olarak tasarlanan NPR 10, havalı fren sistemi ve 9.800 kg yere basarı ile şehrin ağır abisi olarak dikkat çekiyor. Tam havalı ön – arka disk fren sistemi, yüksek taşıma sığası ve dar sokakların olmazsa olmazı yüksek manevra kabiliyeti ile şdikkat çeken Isuzu NPR 10, 190 beygir ve 510 Nm tork üreten yeni nesil motoru ile daha uzun periyodik bakım aralıklarına ve daha düşük yakıt tüketimine sahip.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here