MAN, Konya’da müşterileri ve şoförlerle buluştu

0
444
MAN_Konya_ProfiDrive__2_
MAN ProfiDrive eğitimlerinin sonuncusu Konya’da gerçekleştirildi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., ‘yaşam boyu iş ortağı’ olarak gördüğü müşterilerini, yüksek nitelikli araçları ve satış sonrası hizmetler alanında sunduğu avantajların yanı sıra diğer alanlarda da desteklemeye devam ediyor. Bu kapsamda düzenlenen MAN ProfiDrive eğitimlerinin sonuncusu Konya’da gerçekleştirildi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş.’nin Konya’daki yetkili satış ve servis merkezinde düzenlenen eğitime, MAN müşterileri ve araç kullanıcıları katıldı. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Kamyon Satış Müdürü Cumhur Kutlubay’ın yanı sıra Uzman Satış Temsilcileri Uğur Çavdarcı ve Ozan Bilir, Servis Müdürü Onur Ulaş Oflaz’ın evsahipliğinde gerçekleşen programda, MAN ProfiDrive Eğitmeni Abdullah Kavrak tarafından katılımcı gruba ‘Ekonomik Sürüş Eğitimi’ verildi.

MAN_Konya_ProfiDrive__1_
MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş.’nin Konya’daki yetkili satış ve servis merkezinde düzenlenen eğitime, MAN müşterileri ve araç kullanıcıları katıldı.

İki bölümden ulaşan eğitimde, sunum eşliğinde önce teorik bilgi aktarılırken, sonrasında gerçekleştirilen uygulamalar ile de katılımcılara pratik kazandırıldı. Program sonunda, 20’nin üzerindeki katılımcıya sertifikaları verildi. MAN ProfiDrive ‘Ekonomik Sürüş Eğitimi’nden duydukları memnuniyeti dile getiren katılımcılar, “Tüm tecrübemize rağmen, gelişen teknolojiyi daha verimli kullanmak ve daha ekonomik araç kullanımına dair aldığımız bilgiler gerçekten de çok değerli. Bu eğitim bizim için, kimi ezberlerin de bozulduğu, MAN araçlarını en verimli ve en ideal şekilde kullanmamızı sağlayan önemli bir program oldu.” şeklinde konuştular.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here