Polonya Karayolu Taşımacılığı Denetleme’ye 32 MAN TGE teslim edildi

0
1567
man-van-eot-64-tge-gitd-poland-01b
Sipariş edilen toplam 64 MAN TGE’den 32’si mayıs ayının başında GITD’ye (Polonya Karayolu Taşımacılığı Denetleme) teslim edildi.

Mayıs ayı başında Kutno kentinde düzenlenen törenle ilk 32 adet MAN TGE, Polonya Karayolu Taşımacılığı Denetleme’ye (GITD) teslim edildi. GITD, toplamda MAN’a 64 adet van sipariş etti.

Teslimat, Kutno’da Polonya Karayolu Taşımacılığı Denetleme’nin ihtiyaçlarına göre MAN TGE’leri donatan AMZ Kutno şirketinin merkezinde gerçekleştirildi. Törene Polonya Altyapı ve Gelişme Bakanı Rafał Weber, Karayolu Taşımacılığı Baş Denetçisi Alvin Gajadhur ve MAN Truck & Bus Polonya Satış Müdürü Grzegorz Rogalewicz katıldı.

man-van-eot-64-tge-gitd-poland-02
MAN Truck & Bus Polonya Satış Müdürü Grzegorz Rogalewicz, sembolik anahtarı Karayolu Taşımacılığı Baş Denetçisi Alvin Gajadhur’a verdi.

Gövde işleri ve donanımları AMZ Kutno S.A. tarafından gerçekleştirilen 64 adet MAN TGE 3.180 vanın teslimatını içeren anlaşma Eylül 2019’da imzalandı. Araçlar; kamyon kantarları, teşhis test cihazları, ses ölçerler ve duman ölçerler ile donatıldı. Bunlara ek olarak MAN, van üreticileri arasında bir ilk olarak 78 aylık garanti süresi verdi.

Araçlar, 16 Bölgesel Karayolu Taşımacılığı Denetleme tarafından kullanılacak. Sonuçta her Bölgesel Denetleme dört yeni MAN TGE vana sahip olacak. Araçlar ülke çapında günlük operasyonlarda Karayolu Taşımacılığı Denetçileri tarafından kullanılacak.

man-van-eot-64-tge-gitd-poland-03
Vanlar, Karayolu Taşımacılığı Denetmenleri’nin günlük operasyonlarına uygun olarak AMZ Kutno tarafından donatıldı.

MAN Truck & Bus Polonya Satış Müdürü Grzegorz Rogalewicz, teslimat töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Tüm taşımacılık endüstrisine bu kadar yakın önemli bir kurum olan GITD’nin bizim araçlarımızı satın alma kararı vermesinden dolayı mutluyum. Bugün vanlarımızın teslimatına eşlik eden Altyapı Bakanlığı ve GITD, koronavirüs salgınının neden olduğu zorluklara karşın kesintisiz tedarik zincirinin sağlanmasında halen en önemli endüstrilerden biri olan karayolu taşımacılığının önemine dair açık bir mesaj verdiler. Son derece modern ve mükemmel şekilde donatılan MAN TGE vanların GITD için mükemmel ve konforlu bir çalışma aracı olacağından eminim.

man-van-eot-64-tge-gitd-poland-01a
Teslimat, Kutno’da Polonya Karayolu Taşımacılığı Denetleme’nin ihtiyaçlarına göre MAN TGE’leri donatan AMZ Kutno şirketinin merkezinde gerçekleştirildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz