Pilot Garage Otomotiv A.Ş.’den deprem bölgesine destek

0
362
Pilot Garage Otomotiv
Pilot Garage Otomotiv A.Ş., hem genel merkezi hem de 300’den fazla şubesiyle acil durumlar için vatandaşların tüm ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına 5 TIR’dan oluşan yardım konvoyunu depremden etkilenen kentlere sevk etti.

Pilot Garage Otomotiv A.Ş., Kahramanmaraş Depremi nedeniyle kamuoyuna şu açıklamayı yaptı:

“6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen ve 10 ilimizi etkileyen deprem felaketinde yaşamını yitiren vatandaşlarımız için Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve yaralılara acil şifalar dileriz. Bölgedeki yaraları birlikte sarabilmek amacıyla ivedi bir şekilde Pilot Garage Otomotiv A.Ş. olarak, hem genel merkezimiz hem de 300’den fazla şubemizle acil durumlar için vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmesi adına 5 TIR’dan oluşan yardım konvoyumuz depremden etkilenen şehirlerimize sevk edilmiştir. Bölgede aktif rol oynayan AFAD aracılığıyla 1 milyon TL yardımda bulunulmuştur. Türkiye genelindeki şubelerimiz, afet alanına hızla intikal ederek vatandaşlarımızın acil ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışmalarına devam etmektedir.

Depremden etkilenen tüm vatandaşlarımızın sadece bugün değil, ilelebet yanındayız. Birlik ve beraberlikle, zor günleri aşacağız. Ülkemize geçmiş olsun.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz