Petrol Ofisi Madeni Yağlar Automechanika İstanbul’da ilgi odağı oldu

1
305
Petrol_Ofisi_Automechanika_2019__3_
Petrol Ofisi Madeni Yağlar standı

Türkiye madeni yağlar ve kimyasallar pazarının dokuz yıldır aralıksız önderi Petrol Ofisi Madeni Yağlar, otomotiv endüstrisinde dünyanın en büyük üçüncü fuarı konumundaki Automechanika İstanbul 2019’da öne çıktı. Başta Maxima ve Maximus olmak üzere ihracat ürünleri ile fuara katılan Petrol Ofisi Madeni Yağlar standı, fuarın en çok ziyaret edilen stand’ları arasında yer aldı.

Automechanika İstanbul, bu yıl 4 – 7 Nisan tarihleri arasında Beylikdüzü’ndeki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Başta Türkiye ve Avrupa otomotiv endüstrileri olmak üzere geniş bir coğrafyanın önemli bir buluşma platformunu oluşturan Automechanika İstanbul 2019, hem katılımcı hem de ziyaretçi sayısında rekorlar kırdı. Bu yıl toplam bin 397 katılımcı firmanın yer aldığı otomotiv endüstrisinin bu uluslararası buluşmasını, dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirlerin de aralarında bulunduğu 48 bin 737 kişi ziyaret etti.

Otomotiv endüstrisinin bu önemli buluşmasında, Petrol Ofisi Madeni Yağlar da büyük ilgi gördü. Başta Maxima ve Maximus olmak üzere tüm ihracat sınıfı ürünlerinin 12’nci salonda tanıtıldığı Petrol Ofisi standı, fuara gösterilen ilginin odağında yer aldı. Türkiye madeni yağlar ve kimyasallar pazarı önderliğini dokuz yıldır aralıksız olarak sürdürdüklerine vurgu yapan Petrol Ofisi Madeni Yağlar Direktörü Sezgin Gürsü, şu açıklamalarda bulundu: “Zorlu bir rekabetin yaşandığı pazarda elde ettiğimiz bu istikrarlı başarının altında; Petrol Ofisi’nin köklü tecrübesi, üstün nitelikli, yüksek kapasiteli ve kabiliyetli ileri teknolojiye sahip üretim tesisimiz ile alanındaki en gelişmiş merkezlerden biri olan POTEM ile ulaştığımız önemli Ar-Ge gücümüz bulunuyor. POTEM’de, 83’ü TÜRKAK’tan akredite olmak üzere ulusal ve uluslararası metotlarla toplam 155 farklı test yapılabiliyor. Merkezimizde, yılda ortalama 150 bin adet test gerçekleştiriyoruz. Petrol Ofisi Madeni Yağlar bugün, binin üzerinde formülasyon ile 350’den fazla ürün çeşitliliğine sahiptir. Dünyadaki tüm yaygın spesifikasyonları karşılayan bu ürünlerimizle, ülkemizde tüm sektörlerin ihtiyaçlarının tamamına yakınına tek çatı altında yanıt verebiliyoruz. Keza başta Maxima ve Maximus motor yağlarımız olmak üzere Petrol Ofisi Madeni Yağlar ürünlerimizle, yaygın tüm marka ve modellere özel çözümler sunuyoruz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here