PETLAS, Automechanika Dubai 2019’a katıldı

1
4167
petlas_fuar_5858
PETLAS, uluslararası otomotiv endüstrisinin Ortadoğu ve Afrika bölgesindeki en önemli buluşması Automechanika Dubai Fuarı’nda bu yıl 7’inci kez yer aldı ve ürünlerini sergiledi.

Türkiye lastik sektörünün yerli sermayeli markası PETLAS, Ortadoğu ve Afrika pazarında tüm sınıflarda güçlü bir varlık sergiliyor ve agresif büyüme hedefiyle hareket ediyor. PETLAS, uluslararası otomotiv endüstrisinin Ortadoğu ve Afrika bölgesindeki en önemli buluşması Automechanika Dubai Fuarı’nda bu yıl 7’inci kez yer aldı ve ürünlerini sergiledi.

PETLAS, ihracat alanında Ortadoğu ve Afrika pazarlarında da güçlü bir konumda bulunuyor ve bu konumu daha da geliştirmeyi hedefliyor. PETLAS, uluslararası otomotiv endüstrisinin Ortadoğu ve Afrika bölgesindeki en önemli buluşması olarak gösterilen, 63 ülkeden bin 880 katılımcıyı bir araya getiren, 32 binin üzerinde ziyaretçi çeken ve 63 bin 300 metrekarelik bir alana yayılan Automechanika Dubai 2019’da ürünlerini sergiledi.

petlas-fuar-stand_101528
10-12 Haziran 2019 tarihleri arasında düzenlenen Automechanika Dubai 2019 bünyesindeki 84 metrekarelik PETLAS standında, binek, 4×4-SUV, hafif ticari, ağır vasıta, zirai ve askeri lastikler sergilendi.

10-12 Haziran 2019 tarihleri arasında düzenlenen Automechanika Dubai 2019 bünyesindeki 84 metrekarelik PETLAS standında, binek, 4×4-SUV, hafif ticari, ağır vasıta, zirai ve askeri lastikler sergilendi. Run Flat (patlasa da giden lastik) teknolojisini sunan PT741 ve yeni nesil CupWheel teknolojisini kullanan PT-TRAC, PETLAS standında yoğun ilgi çeken yenilikçi ürünler oldu.

petlas_fuar_5958__003_
Run Flat (patlasa da giden lastik) teknolojisini sunan PT741 ve yeni nesil CupWheel teknolojisini kullanan PT-TRAC, PETLAS standında yoğun ilgi çeken yenilikçi ürünler oldu.

Automechanika Dubai’nin Ortadoğu ve Afrika pazarları üzerinde önemli etkisi olan bir fuar olduğunu vurgulayan Petlas Uluslararası Satış ve Pazarlama Müdürü Oğuz Ay, “Bu pazarlarda çok güçlü bir konumumuz ve çok yüksek hedeflerimiz var. Fuara katılımımız ile pazardaki konumumuzu ve bilinirliğimizi korumayı ve artırmayı, en son ürünlerimizi ve geliştirdiğimiz yenilikçi çözümleri mevcut ve potansiyel müşterilerimize tanıtmayı, çok sayıda B2B görüşme gerçekleştirip yeni satış kanalları oluşturarak satış miktarımızı artırmayı, pazardaki müşteri tercihleri ve trendler ile en son teknolojik gelişmeleri yakından gözlemlemeyi amaçladık. Bu hedefler doğrultusunda oldukça başarılı geçen bir fuar oldu.” şeklinde konuştu.

petlas_resim_2
Petlas Uluslararası Satış ve Pazarlama Müdürü Oğuz Ay, Automechanika Dubai’nin Ortadoğu ve Afrika pazarları üzerinde önemli etkisi olan bir fuar olduğunu vurguladı.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here